Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 12:29:31

Виставка художньої фотографії “Ракурс-2011”

29.12.2011   12:42Агенцiя

Підсумкова фотовиставка “Ракурс-2011”, що відкрилася наприкінці грудня в “Арт-клубі”, засвідчила творче зростання членів фотоклубу “Чернігів”.

– Образ ще одного прожитого нами року складається з десятків прекрасних робіт, представлених відомими фотомайстрами Чернігівщини та їхніми молодими колегами, – наголосив, відкриваючи її, керівник фотоклубу Микола Дульцев.

І в точності такого узагальнення достеменно переконалися численні прихильники фотомистецтва. Дійсно, перед очима присутніх постали чудові миттєвості 2011 року, помічені і зупинені членами фотоклубу.
Різні за жанрово-тематичним напрямком, творчою манерою, ці роботи фотохудожників схожі в одному – в широкому прагненні показати в усій повноті і достовірності картини нашої дійсності, діяльність нашого сучасника.

Найбільш виразно і широкопланово вдалося це зробити Валерію Кругерському – він став дипломантом фотовиставки “Ракурс – 2011” аж у трьох з семи жанрових напрямків.

Відзначені також роботи Максима Дмитренка, Світлани Головко, Сергія Тарабари, Руслани Старицької, Максима Гоптара, Владислава Тугучова.


Директор обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв Надія Заваліна, узагальнюючи враження від побаченого на виставці, зазначила, що сучасне життя наповнене багатьма цікавими миттєвостями і постатями, гідними уваги фотомайстрів, і висловила впевненість, що 2012-й рік стане для них ще більш плідним, а також вручила зазначеним вище дипломантам підсумкової виставки “Ракурс – 2011” нагороди.

http://onmckim.com.ua/news/2011-12-28-483

Інформацію підготував: редактор ОНМЦКіМ Василь Щербонос

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:16

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом 10:09

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради доповнений перелік об’єктів з облаштування інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest 09:57

У майстерності конструювання та програмування роботів змагалися більше двохсот школярів з Києва, Житомира, Черкас, Ніжина, Славутича та Гомеля. Усі вони — учасники третього міжнародного фестивалю робототехніки SiverTechFest.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини