Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 вересня, 07:24:52

Виставка художньої фотографії “Ракурс-2011”

29.12.2011   12:42Агенцiя

Підсумкова фотовиставка “Ракурс-2011”, що відкрилася наприкінці грудня в “Арт-клубі”, засвідчила творче зростання членів фотоклубу “Чернігів”.

– Образ ще одного прожитого нами року складається з десятків прекрасних робіт, представлених відомими фотомайстрами Чернігівщини та їхніми молодими колегами, – наголосив, відкриваючи її, керівник фотоклубу Микола Дульцев.

І в точності такого узагальнення достеменно переконалися численні прихильники фотомистецтва. Дійсно, перед очима присутніх постали чудові миттєвості 2011 року, помічені і зупинені членами фотоклубу.
Різні за жанрово-тематичним напрямком, творчою манерою, ці роботи фотохудожників схожі в одному – в широкому прагненні показати в усій повноті і достовірності картини нашої дійсності, діяльність нашого сучасника.

Найбільш виразно і широкопланово вдалося це зробити Валерію Кругерському – він став дипломантом фотовиставки “Ракурс – 2011” аж у трьох з семи жанрових напрямків.

Відзначені також роботи Максима Дмитренка, Світлани Головко, Сергія Тарабари, Руслани Старицької, Максима Гоптара, Владислава Тугучова.


Директор обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв Надія Заваліна, узагальнюючи враження від побаченого на виставці, зазначила, що сучасне життя наповнене багатьма цікавими миттєвостями і постатями, гідними уваги фотомайстрів, і висловила впевненість, що 2012-й рік стане для них ще більш плідним, а також вручила зазначеним вище дипломантам підсумкової виставки “Ракурс – 2011” нагороди.

http://onmckim.com.ua/news/2011-12-28-483

Інформацію підготував: редактор ОНМЦКіМ Василь Щербонос

Останні новини Чернігівщини

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв 15:19

Студенти Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського піаністи Дар’я Пирогова та Дмитро Кравець взяли участь у новій концертній програмі, яку представив глядачам Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача.

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні 14:32

Закликає служба зайнятості сучасну молодь. А також радить завчасно, ще в середніх та старших класах, замислитися про професійне майбутнє, обрати потрібну на ринку праці професію, і стати справжнім професіоналом своєї справи.

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку 12:40

Про перші успіхи та складнощі в реалізації стратегії розвитку Сосницької об’єднаної територіальної громади мова йшла під час консультації, яку проводив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання 12:36

19 вересня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув пропозиції щодо встановлення норм споживання теплової енергії на потреби споживачів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:47

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини