Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 22:08:50

Триває підготовка до відзначення 120-річчя від дня народження Олександра Довженка

21.03.2014   08:10

20 березня в облдержадміністрації пройшло засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення 120-річчя від дня народження Олександра Довженка, яке провів співголова комітету, голова обласної ради Микола Звєрєв.

Члени оргкомітету проаналізували стан підготовки завдань та окреслити першочергові напрямки подальшої роботи.

Про роботу, яка ведеться в області у напрямку підготовки до ювілею, поїнформував директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Сергій Мойсієнко.

Так, вже здійснені заходи щодо приведення до належного стану під'їзних доріг до смт Сосниця; виготовлена проектно-кошторисна документація по розширенню площ Сосницького літературно-меморіального музею О.П. Довженка; складено тематико-експозиційний план майбутньої експозиції музею; виготовлено перекидний календар «Довженківські місця» та путівник по Сосниччині «Довженковими стежками»; Сосницький літературно-меморіальний музей О.П. Довженка взяв участь у створенні документального фільму «Мислитель і поет» (студія «Глас», фільм вийшов на екрани у січні 2014 року); Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації спільно з місцевими ЗМІ проводиться робота з надання інформаційної підтримки та висвітлення заходів зі вшанування пам'яті О.П.Довженка тощо.

Як зазначив Микола Звєрєв, навіть в умовах обмеженого фінансування треба зробити все можливе для того, щоб гідно, на найвищому рівні відзначити ювілей нашого славетного земляка.

Також співголова оргкомітету акцентував увагу на синхронізації дій всіх гілок влади та безумовному виконанні поставлених завдань.

Усі пропозиції та доповнення до Плану заходів будуть враховані, а Зведений План заходів найближчим часом буде подано на затвердження співголовам Організаційного комітету.
 

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини