У ЧДІЕУ стартували Шевченківські дні
Він був сином мужика і став володарем в царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові світлі і вільні шляхи професорам і книжним вченим. І. Франко
6 березня студенти, викладачі ЧДІЕУ вшанували пам'ять великого поета, художника, якого називають Кобзарем, Т.Г. Шевченка.
Студенти з цікавими доповідями, презентаціями, віршами ще раз згадали великого пророка. Шевченкові рядки поезій навіть сьогодні звучать актуально й сучасно. «Шевченко був свідомим українцем, виразником поглядів нації і пророком України», - основний мотив студентських доповідей.
Із захопленням, зацікавленням слухали присутні невідомі сторінки Шевченкового життя й творчості.
Кожна епоха перечитує геніальні твори великого Кобзаря, відшукує в них те, що співзвучне дню сьогоднішньому, передбачення на день грядущий.
«Як умру, то поховайте
Мене на могилі
Серед степу широкого
на Вкраїні милій…»
звучало хором з вуст усіх присутніх, що зібралися у великій залі. Гордість, упевненість, любов до України і до всіх людей – ось що переповняло усіх нас, коли так голосно звучали вічні рядки.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.