Розпочались творчі звіти районів та міст області під назвою "Співаймо шану Кобзареві"
У ці вихідні першими вступили у творчий марафон Щорський район та місто Прилуки.
Протягом лютого–березня майже щодня колективи районів та міст Чернігів, Ніжин, Прилуки презентуватимуть кращі зразки сучасного мистецтва, місцевого фольклору, творів світової класичної спадщини.
Можна буде побачити оновлений репертуар аматорських колективів і окремих виконавців. Останньою звітуватиме батьківщина Олександра Довженка, звіт Сосницького району призначений на 19 березня.
Кращі учасники будуть нагороджені дипломами та братимуть участь у творчому звіті майстрів мистецтв та аматорів народного мистецтва Чернігівщини у Національному палаці «Україна», що відбудеться у травні, а також в культурно-мистецьких заходах, присвячених 23-й річниці незалежності України у серпні 2014 року в місті Чернігові.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.