Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 15:13:51

Все життя - бенефіс! ФОТОрепортаж

10.02.2014   21:10Агенцiя

У ювілейний святковий день – ДЕНЬ свого народження Тетяна Салдецька, провідна актриса Чернігівського молодіжного театру, знову була на сцені у головній ролі дивовижної жінки Мони.

32 роки творчого пошуку… А скільки зіграно ролей і не перерахувати.

Так, на свій День народження Танюшка знову провела творчу зустріч зі своїми шанувальниками сцени. Зал вщент переповнений. Як кажуть і ніде яблуку впасти. Адже за стільки років праці у Молодіжному Таня зібрала повний зал друзів.

Так, Я - Віктор Кошмал, теж зачисляю себе до друзів, адже своїми творчими фотокартками я супроводжував і фіксував успіх талановитої  актриси.

Сама Тетянка родом із Носівщини, далекого села Ганівка. Ще з дитинства вона бачили себе драматичною актрисою. Навчаючись у школі влаштовувала  свята та вистави, які показували у місцевому клубі. В родині акторів не було, але тато любив всім повторювати «ось у нас артистка росте». Давно це було… Після закінчення училища доля закинула до Чернігова де працює і по сьогоднішній день.

То ж , шановні, всіх хто не зміг потрапити на Танюшин бенефіс, я запрошую до перегляду в інтернеті.

 

З повагою, ВІКТОР  КОШМАЛ.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини 12:21

Кабінет Міністрів прийняв рішення про перерозподіл субвенції для забезпечення киснем медичних установ в Чернігівській області.