Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 березня, 12:32:47

В Арт-клубі запалили Вифлеємський вогонь Миру

21.12.2011   07:48

Останнє засідання Чернігівського клубу авторської пісні, який регулярно збирається в Арт-клубі обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв, відзначилось особливо цікавими зустрічами і світлим торжеством.

На річницю творчого об’єднання поетів і бардів завітали директор Міжнародного фестивалю авторської пісні “Славутич” В’ячеслав Востряков, керівник київського клубу АП “Арсенал”, відомий бард Сергій Хоменко (Трям) та чернігівський дует сестер Тетяни та Інни Чабан.
 
Висока виконавська майстерність гостей ні для кого не була несподіванкою, адже всі вони – відомі в жанрі авторської пісні люди, проте зустріч із ними, як і очікувалося, була свіжою і радісною.

Приємною несподіванкою вечора став виступ відомого чернігівського мандрівника-автостопника і журналіста Олександра Волощука. Він не тільки розповів про свою останню мандрівку та участь у освяченні Ельбруса, на який цьогоріч піднявся аж чотири рази, а й заспівав власні пісні. Як виявилось, Олександр писав їх ще 13 років тому, але за роботою та мандрами… забув про це. І тільки нещодавно, під впливом творчої атмосфери клубу, згадав і повторив.

Святкового настрою учасникам зібрання додала й неординарна подія – передача клубові Вифлеємського вогню Миру, який із Києва привезли члени чернігівської скаутської організації “Пласт”. Вони носили вогонь по церквах, лікарнях, притулках і завітали до Арт-клубу. Святу свічку бардам і поетам запалили п’ятикласники чернігівської школи №14 Андрій Хапко та Максим Здор.

Як пояснила керівник місцевого “Пласту” Наталія Соломаха, передріздвяна акція розповсюдження Вифлеємського вогню миру, взятого на місці народження Ісуса Христа, була започаткована в 1986 році в Австрії. Відтоді до неї долучилося багато держав, і ось уже 13-й рік поспіль Україною його розносять члени Пласту – Національної скаутської організації. Вони привозять вогонь із Австрії до Києва і вже там діляться ним із співвітчизниками. Цього року офіційна передача вогню, який вважається символом тепла, віри й любові до ближнього, відбулася в Українському домі столиці.

Останні новини Чернігівщини

Президент про судову реформу

Президент про судову реформу 11:28

В Україні буде реалізовано дієву судову реформу, яка гарантуватиме право кожного громадянина на чесний, незалежний та справедливий суд.

Перевірили територію водоохоронної зони з прибережною захисною смугою р. Старик

Перевірили територію водоохоронної зони з прибережною захисною смугою р. Старик 10:10

За результатами заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Чернігівського району виявлені порушення природоохоронного законодавства.

Весна дарує нам оновлення: нові почуття, нові сподівання, нові виклики

Весна дарує нам оновлення: нові почуття, нові сподівання, нові виклики 09:49

Для артистів — це і нові зустрічі з глядачами. А запросити своїх шанувальників до весни — це і особлива відповідальність.

У Чернігові згадали про його визволення разом із столицею 103 роки тому

У Чернігові згадали про його визволення разом із столицею 103 роки тому 09:40

26 лютого у Чернігівському обласному молодіжному центрі проведено просвітницький захід — гутірку в прямому ефірі до славетної дати 1 березня 1918 року — визволення Києва й Чернігова від російського червоного агресора.

Поліцейський постане перед судом за збут особливо небезпечного наркотичного засобу

Поліцейський постане перед судом за збут особливо небезпечного наркотичного засобу 09:33

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт щодо колишнього поліцейського.