Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 11:41:44

У Чернігові відбулися благодійні колядки та щедрівки

17.01.2014   16:22Агенцiя

Учасники благодійних колядок та щедрівок поздоровили мешканців м. Чернігова зі святами 6 і 13 січня

Благодійний збір коштів призначений для лікування Рубана Дмитра, Аронова Романа та Портянко Олени, якими опікується МГО ЦПМ «Апельсин», 6 та 13 січня.

Представники кіноклубу «Рівний Рівному» підтримали акцію збору коштів на реабілітацію Аронова Романа. У складі трьох осіб, було зібрано 167 гривень.

Вертеп  організований за ініціативи ГО Суспільна служба України та за участі активістів православного братства святих Михаїла і Федора. Вертеп збирав кошти з метою поповнити бібліотеку обласного навчально-виховного комплексу для дітей-сиріт. Вертеп долучився до акції ЦПМ «Апельсин», який збирав кошти для лікування Дмитра Рубана. Всього було зібрано 184 гривень.

Музично-драматична концесія «ПерсонА 38» разом із МГО ЦПМ «Апельсин» зібрали 1 592 гривні 10 копійок на лікування семирічної дівчинки Портянко Олени, якій лікарі встановили діагноз гострий лімфобластний лейкоз

Нагадуємо МГО ЦПМ «Апельсин» проводить збір благодійних пожертв на лікування Рубана Дмитра, Портянко Олени, а також на реабілітацію Аронова Романа.

Якщо Ви маєте бажання допомогти дітям або дізнатися більше інформації, заходьте на сайт www.cpmapelsin.com.ua

Дмитро Лук’янов
Менеджер зі зв’язків з громадськістю
МГО ЦПМ «Апельсин»

Останні новини Чернігівщини

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.

29 листопада - День електронного привітання

29 листопада - День електронного привітання 09:37

Чудеса технологій зближують людей.