Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 березня, 12:50:56

Світ очима дітей побачили чернігівські меценати у День Святого Миколая

20.12.2011   12:20

19 грудня у Чернігові вп’яте пройшла благодійна мистецька акція до Дня Святого Миколая “Світ очима дітей”, що проводиться за підтримки міського голови Олександра Соколова.

Її учасники – діти міських громадських організацій, що опікуються людьми з вадами здоров’я: “Гіпократ”, “Милосердя і доброта”, “Логос”, Товариство сприяння хворим на цукровий діабет. Коло юних митців постійно розширюється, так цього року до акції приєдналися ще три організації – “Родина”, “Життя триває” і “Дорога до серця”. Загалом було викуплено роботи більше 20 дітей.

Міський голова Олександр Соколов привітав учасників вечора з наступаючими святами Нового року та Різдва Христового, побажав дітям та їхнім родинам здоров’я, оптимізму, віри в себе і в добро. “Ваша любов до світу, душевне тепло і щирість спонукають нас гуртуватися заради добрих справ,, “– звернувся до юних дарувань керівник міста.

Придбавши роботу 14-річної Кондратько Вероніки із назвою “Райський сад”, міський голова зазначив: “Я вірю у те, що завдяки таким талановитим і небайдужим людям, які зібралися у цій залі, завдяки прагненню громади об’єднуватися навколо благородної мети обов’язково здійсняться мрії наших дітей, і у Чернігові буде багато “райських куточків”.

Новими власниками оригінальних картин і майстерних вишивок стали: народний депутат Сергій Андрос, секретар міської ради Олег Шеремет, заступники міського голови Анна Романова і Олександр Сердюк, депутати міськради Ігор Москаленко, Наталія Осіковська, Олександр Ковальов, Павло Гармаш, Андрій Кужельний, Олег Мороз, Юрій Богаченко, Юрій Тарасовець, Олександр Шкурат та Олександр Шкінь, генеральний директор Чернігівської медіа-групи Ярослав Сухомлин, керівник ТРК “Дитинець” Олександр Ломако, директор регіонального відділення компанії “Київстар” В’ячеслав Чаус, меценати Михайло Газізов, Володимир Поліщук та Олександр Кравець, торгова мережа магазинів “Седам”.

Благодійники, купуючи художні роботи талановитих дітей із вадами здоров’я, допомагають здійснити хоча б невеличку мрію дитини – мати телевізор, мобільний телефон, ковзани… За словами ведучого вечора Артема Шелкового, за п’ять років завдяки благодійно-мистецькій акції “Світ очима дітей” та коштам благодійників здійснилися мрії і бажання майже 90 дітей. Усі меценати щиро дякували учасникам та організаторам заходу, адже він збагачує людей духовно, виховуючи милосердя і людяність.

Бурхливими оплесками зустрічали учасники дійства зворушливий танець на інвалідних візках 9-річної Насті Лалетіної та 14-річного Максима Сенчі, вихованців ЧМГОІ “Шанс”. Атмосферу свята допомогли створили танцювальні колективи “Парадокс” і “Ніка”.

Від торгової мережі магазинів “Седам” діти отримали солодкі подарунки, а від власників гостинної зали – ресторану “Градецький” – ще й смачні десерти й тістечка. З морем вражень і святковим настроєм спеціально замовлений автобус доставив учасників благодійної акції по домівках.

Останні новини Чернігівщини

Президент про судову реформу

Президент про судову реформу 11:28

В Україні буде реалізовано дієву судову реформу, яка гарантуватиме право кожного громадянина на чесний, незалежний та справедливий суд.

Перевірили територію водоохоронної зони з прибережною захисною смугою р. Старик

Перевірили територію водоохоронної зони з прибережною захисною смугою р. Старик 10:10

За результатами заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Чернігівського району виявлені порушення природоохоронного законодавства.

Весна дарує нам оновлення: нові почуття, нові сподівання, нові виклики

Весна дарує нам оновлення: нові почуття, нові сподівання, нові виклики 09:49

Для артистів — це і нові зустрічі з глядачами. А запросити своїх шанувальників до весни — це і особлива відповідальність.

У Чернігові згадали про його визволення разом із столицею 103 роки тому

У Чернігові згадали про його визволення разом із столицею 103 роки тому 09:40

26 лютого у Чернігівському обласному молодіжному центрі проведено просвітницький захід — гутірку в прямому ефірі до славетної дати 1 березня 1918 року — визволення Києва й Чернігова від російського червоного агресора.

Поліцейський постане перед судом за збут особливо небезпечного наркотичного засобу

Поліцейський постане перед судом за збут особливо небезпечного наркотичного засобу 09:33

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт щодо колишнього поліцейського.