Світ очима дітей побачили чернігівські меценати у День Святого Миколая
19 грудня у Чернігові вп’яте пройшла благодійна мистецька акція до Дня Святого Миколая “Світ очима дітей”, що проводиться за підтримки міського голови Олександра Соколова.
Її учасники – діти міських громадських організацій, що опікуються людьми з вадами здоров’я: “Гіпократ”, “Милосердя і доброта”, “Логос”, Товариство сприяння хворим на цукровий діабет. Коло юних митців постійно розширюється, так цього року до акції приєдналися ще три організації – “Родина”, “Життя триває” і “Дорога до серця”. Загалом було викуплено роботи більше 20 дітей.
Міський голова Олександр Соколов привітав учасників вечора з наступаючими святами Нового року та Різдва Христового, побажав дітям та їхнім родинам здоров’я, оптимізму, віри в себе і в добро. “Ваша любов до світу, душевне тепло і щирість спонукають нас гуртуватися заради добрих справ,, “– звернувся до юних дарувань керівник міста.
Придбавши роботу 14-річної Кондратько Вероніки із назвою “Райський сад”, міський голова зазначив: “Я вірю у те, що завдяки таким талановитим і небайдужим людям, які зібралися у цій залі, завдяки прагненню громади об’єднуватися навколо благородної мети обов’язково здійсняться мрії наших дітей, і у Чернігові буде багато “райських куточків”.
Новими власниками оригінальних картин і майстерних вишивок стали: народний депутат Сергій Андрос, секретар міської ради Олег Шеремет, заступники міського голови Анна Романова і Олександр Сердюк, депутати міськради Ігор Москаленко, Наталія Осіковська, Олександр Ковальов, Павло Гармаш, Андрій Кужельний, Олег Мороз, Юрій Богаченко, Юрій Тарасовець, Олександр Шкурат та Олександр Шкінь, генеральний директор Чернігівської медіа-групи Ярослав Сухомлин, керівник ТРК “Дитинець” Олександр Ломако, директор регіонального відділення компанії “Київстар” В’ячеслав Чаус, меценати Михайло Газізов, Володимир Поліщук та Олександр Кравець, торгова мережа магазинів “Седам”.
Благодійники, купуючи художні роботи талановитих дітей із вадами здоров’я, допомагають здійснити хоча б невеличку мрію дитини – мати телевізор, мобільний телефон, ковзани… За словами ведучого вечора Артема Шелкового, за п’ять років завдяки благодійно-мистецькій акції “Світ очима дітей” та коштам благодійників здійснилися мрії і бажання майже 90 дітей. Усі меценати щиро дякували учасникам та організаторам заходу, адже він збагачує людей духовно, виховуючи милосердя і людяність.
Бурхливими оплесками зустрічали учасники дійства зворушливий танець на інвалідних візках 9-річної Насті Лалетіної та 14-річного Максима Сенчі, вихованців ЧМГОІ “Шанс”. Атмосферу свята допомогли створили танцювальні колективи “Парадокс” і “Ніка”.
Від торгової мережі магазинів “Седам” діти отримали солодкі подарунки, а від власників гостинної зали – ресторану “Градецький” – ще й смачні десерти й тістечка. З морем вражень і святковим настроєм спеціально замовлений автобус доставив учасників благодійної акції по домівках.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.