Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 09:25:19

Благодійний вечір до дня Святого Миколая пройшов у "Пласт-Арті". ФОТОрепортаж

20.12.2011   11:38Агенцiя

День Святого Миколая - це свято, коли всі діти чекають на подарунки, солодощі та здійснення мрій. В першу чергу ті, які добре поводилися цілий рік.

Особливої уваги заслуговують ті діти, які не мають щоденної материнської турботи або позбавлені можливості гратися зі своїми однолітками через якісь проблеми із здоровям чи хворобу. Але це ще не означає, що вони менше проявляють себе в творчості або в мистецтві.

19 грудня Чернігівський музей сучасного мистецтва Пласт-Артза ініціативи Чернігівської обласної організації Партії регіонів та за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації, провів благодійний вечір до Дня Святого Миколая.

Під час цього заходу була організована виставка робіт дітей-сиріт та дітей з обмеженими можливостями. Ці витвори мистецтва можна було не лише подивитися, а і купити, тим самим зробивши невеличкий вклад у розвиток талантів Чернігівщини.

Харді Мар’яна

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.

Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49

5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.

Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47

Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.