У Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського відкрилася виставка "Зимовий калейдоскоп"
Тихими кроками приходять до нас найчарівніші свята – Новий рік та Різдво…
Новорічний декор дозволить створити чудову святкову атмосферу і наповнити будинки затишним і казковим настроєм.
Виставка «Зимовий калейдоскоп» – це зорепад новорічних творчих ідей, які наші відвідувачі можуть відтворити у себе вдома.
На виставці представлені роботи вихованців Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості: студії фітодизайну «Лілея», студії оригамі «Зимова сакура», гуртка «Бісероплетіння», ізостудії «Акварель», гуртків початково-технічного моделювання, а також роботи учасників V-ої обласної виставки з мистецтва оригамі «Зимовий калейдоскоп».
Саме ця виставка і розпочне новий 2014 рік, якій стане особливим як для нашого музею, так і для нашого міста, в якому найяскравіші свої роки прожив видатний український письменник Михайло Михайлович Коцюбинський. 17 вересня 2014 року виповниться 150 років від дня його народження. Цій визначній даті вирішили присвятити організатори виставки збірку дитячих творчих робіт.
Всім відомо, що Михайло Коцюбинський писав не тільки для дорослої аудиторії. В його доробку є твори про дітей і для дітей. Це оповідання, казки, вірші. Не одне покоління дітей співпереживало героям творів «Харитя», «Ялинка», «Маленький грішник». Не можна недооцінити повчальний зміст казок «Десять робітників», «Чого ж вони зраділи?», «Про двох цапків» та ін. А там де діти – там творчість і фантазія, яка повною мірою розкривається у нашому виставковому залі.
Сподіваємось, що дитячі роботи подарують всім відвідувачам море радості і позитиву! Зі святами вас! Хай Новий рік принесе у ваші домівки здоров’я, щастя та радість!
Виставка триватиме до 20 січня наступного року.
Запрошуємо!
Довідки за тел.: (04622) 4-10-03 та 4-43-26.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression