Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 листопада, 11:07:43

Концерт барокової музики відбувся в Чернігівському музеї

23.12.2013   14:04Агенцiя

22 грудня в Чернігівському обласному художньому музеї відбувся концерт західноєвропейської музики епохи Ренесансу та Бароко.

В епоху Відродження ці чарівні мелодії лунали звідусіль, а зараз вони є рідкісними. Слухачі не просто їх слухали, вони насолоджувалися ними, і музика здійснювала на людей певний емоційний вплив, зцілювала їх.

В концерті брали участь викладачі Чернігівського музичного училища імені Л. Ревуцького та Дитячої музичної школи №2: Олексій Коптєв, Марина Карпенко(блок-флейта, кларнет); Микита Гірня (блок-флейта, бас-кларнет); Альона Пилипенко (блок-флейта, кларнет); Ольга Баранова (мандоліна); Олена Лагода (клавесин);Іван Євтушенко (лютня).

У програмі прозвучали: старовинна музика композиторів епохи Ренесансу та Бароко: Г. Аллегрі, Дж. Доуленда, Л. К. Дакена, Ф. Куперена, Г. Ф. Генделя, Й. С. Баха та інших.


Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА обговорили діяльність природних парків

У Чернігівській ОДА обговорили діяльність природних парків 09:06

25 жовтня у Чернігівській ОДА провели онлайн-засідання під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка, в ході якого проаналізували діяльність природних парків та обговорили плани на 2021 рік.

"Розумовські зустрічі": день другий 08:45

Друга дискусійна панель – «Реформування місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на субрегіональному рівні адміністративно-територіального устрою України: організація їхньої діяльності та налагодження взаємодії у перехідному періоді».

За порушення при торгівлі підакцизними товарами застосовано санкцій на суму понад 1,8 млн гривень

За порушення при торгівлі підакцизними товарами застосовано санкцій на суму понад 1,8 млн гривень 08:40

Управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що за результатами 137 перевірок суб’єктів господарювання, які займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями та тютюновими виробами, виявлено 127 порушень та застосовано штрафних фінансових санкцій на суму 1,8 млн гривень.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:35

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 26 листопада по 8:00 27 листопада 2020 року.