Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 12:57:28

Чернігівці вчилися танцювати латинські танці

16.12.2011   08:12

Бачата, сальса, меренге, реггетон – ці слова ще рік тому були зовсім невідомі чернігівцям. А тепер до нашого міста приїзжають професійні тренери з латино-американських танців.

Роман Демидов вперше став на паркет з латиною у Норвегії. У Дніпропетровську заснував свою школу танців з сальси. З майстер-класами вже побував в Одесі, Києві, Донецьку. В Чернігів тренер приїхав разом зі своєю ученицею. Хоча вони займаються різними стилями танців з дитинства, сальса їх підкупила легкістю та сексуальністю.

Неймовірно відверті обійми та сексуальні вигіни партнерів у сальсі зробили свою справу у Дніпропетровську. 11 пар, які разом займалися танцями, пов’язали свої долі у РАЦСі.

Чернігівські ж танцюристи в цьому відстають. Пари на танцях не створюють, проте приводять своїх партнерів на тренування, аби пробудити нові відчуття у коханні. Чернігівська школа сальси ще зовсім юна – скоро святкуватиме свій перший день народження. Проте, як каже її засновник Тарас Довгопол, у мешканців міста виникає все більший інтерес до латино-американських танців.

Тренери з Дніпропетровська для більше ніж 50 чернігівських прихильників латини показали 3-х годинний майстер-клас з бачати.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=1792

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.