Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 17:24:20

Івасик-Телесик в Чернігівському театрі ляльок

25.11.2013   15:38Агенцiя

23 та 24 листопада Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка презентував глядачам прем’єру, вже другу в новому сезоні, і до того ж справжній казковий хіт - «Івасик-Телесик».

Казкова історія про хлопчика, що з’явився на світ з деревинки, тішила і супроводжувала дитинство не одного покоління маленьких українців. Вона ж і надихнула відомого українського поета Олександра Олеся до написання драматичної казки.

Чернігівські лялькарі втретє звертається до творчості Олександра Олеся – в 2004 році у репертуарі театру з’явилася вистава для найменшеньких «Котик, Півник та Лисичка» за його п’єсою, в 2011 – «Бабусині пригоди» і ось тепер – «Івасик-Телесик».

Незмінно, над цими виставами працював творчий дует у складі режисера-постановника засл. артиста України Віталія Гольцова і сценографа Василя Виходцевського. В роботі над «Телесиком» до них ще приєдналася і талановитий художник – лялькар Тетяна Виходцевська.

Казковий сюжет перед глядачами розігрують три актриси (Олена Денисенко, Вікторія Язичян та Марина Лахно), вплітаючи в нього елементи обрядового дійства зустрічі Весни, життєдайна сила якої перетворює «мертву» деревинку в живого хлопчика. І як не лютує лиходійка Відьма-Зима, до яких хитрощів не вдається – не перемогти їй Весну, не згубити Телесика, бо цій історії, як і має бути у казці, є щасливий порятунок і щасливий кінець.


Завідуюча літературною частиною театру Мирослава Губар

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.