Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 19:21:59

Козелець. Знову лунають позивні "Говорить Козелець" на хвилі 99,6 FM

19.11.2013   12:13Агенцiя

18 листопада у сел. Козелець відбулися урочистості з нагоди першого виходу в ефір на хвилі 99,6 FM районного радіомовлення "Районні вісті". Це неординарна подія не лише для району, а й області, адже це вперше районна радіостанція працюватиме в ефірі 24 години щодня. Її передачі зможуть слухати жителі Козелецького та сусіднього Бобровицького районів.

Відновлення роботи місцевого радіомовлення після відмови від проводового відбулося за підтримки керівництва району та депутатів районної ради, які, розуміючи потребу громадян в отриманні новин, доклали максимум зусиль для створення ще одного джерела інформації про останні події в рідному районі, області, а також країні й світі.

Участь в урочистостях взяли голова районної державної адміністрації Леонід Мисливець, голова районної ради Володимир Пономаренко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван, представник Національної ради з питань радіо та телебачення України Леонід Мельник, колишній заступник голови Національної ради з питань радіо та телебачення України, заслужений працівник культури Юрій Плаксюк, генеральний директор обласної державної телерадіокомпанії "Сіверцентр" Білібаєв Аркадій, заступник генерального директора "Сіверцентр" Шолох Олег, редактор інформпорталу «Земля і воля» Григорій Войток та заслужена артистка України Оксана Білозір.

Голова райдержадміністрації Леонід Мисливець, звертаючись до учасників зібрання, наголосив, що Президент України поставив перед працівниками засобів масової інформації завдання «продовжувати розвиток українського інформаційного простору, розбудовувати громадянське суспільство, впроваджувати сучасні європейські стандарти в усі сфери життя».

Усі присутні на заході у своїх виступах наголошували на важливості та непересічному значенні події, що має історичну вагу. Адже жителі Козелеччини мають можливість отримувати інформацію, бути причетними до суспільних процесів у державі та за її межами. Радіо, забезпечуючи зв'язок особистості зі світом, не тільки інформує її про важливі події, але й робить життя цікавим, додаючи йому змістовності.

Генеральний директор обласної державної телерадіокомпанії "Сіверцентр" Аркадій Білібаєв і директор редакції районного радіомовлення Світлана Кійкова підписали угоду про співпрацю.

Привітати колектив районного радіо прибула народна артистка України Оксана Білозір, яка подарувала директору редакції районного радіомовлення Світлані Кійковій диск із записами давніх народних колядок і щедрівок у своєму виконанні, виконавши одну з них для всіх присутніх.

Під час заходу гості мали можливість ознайомитися з умовами роботи колективу радіо, технічним оснащенням студії. Світлана Кійкова розповіла про формат радіомовлення, поділилася планами та задумами на майбутнє. Зокрема, вона сказала, що до уваги слухачів пропонуватимуться інформаційні, культурологічні, просвітницькі, розважальні, дитячі та інші програми, зустрічі з цікавими людьми.

Учасники урочистостей ознаменували перший вихід в ефір програми районного радіо запуском у небо повітряних кульок.

Віднині на хвилі 99,6 FM лунають такі знайомі кожному жителю Козелецького району вихідні позивні «Говорить Козелець».

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини