Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 21:00:47

Зустріч із Миколою Тимошиком відбулася у бібліотеці ім.Короленка

11.11.2013   12:04Агенцiя

В обласній універсальній бібліотеці імені Володимира Короленка відбулась зустріч із нашим земляком,

уродженцем села Данина Ніжинського району, нині доктором філологічних наук, професором, завідувачем кафедри видавничої справи Київського Національного інституту культури і мистецтв, головою фундації імені Івана Огієнка – митрополита Іларіона – Миколою Тимошиком, який представив свої літературні доробки чернігівцям.
 
Микола Тимошик, професор Київського Національного інституту культури і мистецтв який народився у селі Данина Ніжинського району, відвідав уже понад два десятки міст України, де презентував всеукраїнський проект «Запізніле вороття». Він, як голова фундації імені Івана Огієнка – митрополита Іларіона, стверджує, що це унікальний канадсько-український проект, що має у собі архів митрополита, який канадська сторона надала саме Миколі Тимошику під час його стажування у Канаді, аби перевидати в Україні. На сьогодні з друку вийшло вже 17 томів, кожен із яких представляє чималий пласт української історії. Це першовидання тих праць, які в радянський час були заборонені.
 
На зустріч із нашим земляком прийшло багато студентів, науковців, учителів. Микола Тимошик ознайомив присутніх і зі своїм літературним доробком, а це 11 книжок, серед яких підручники, посібники, монографії тощо.

http://chodtrk.com.ua/

Останні новини Чернігівщини

Засуджено за вбивство

Засуджено за вбивство 12:05

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури 30.05.2023 Козелецьким районним судом визнано винним 56-річного мешканця Чернігівського району у вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком суду його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 11:37

У зв’язку з великою вірогідністю натрапити на вибухонебезпечний предмет після проведення активної фази бойових дій на Чернігівщині, надзвичайники постійно нагадують громадянам алгоритм дії у разі їх виявлення.

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень 11:25

Громади Чернігівської та ще 11 областей, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у 2023 році ризикують не доотримати до своїх бюджетів мільйони гривень.

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн 10:46

Упродовж січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло доходів загального фонду (без урахування дотацій і субвенцій) у сумі 4 602,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 52,0%.

На засіданні сесії обласної ради рідним військових передали посмертні державні нагороди 10:45

Пленарне засідання 14 сесії обласної ради восьмого скликання розпочалося 6 червня із вшанування пам’яті захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, а також загиблих через війну мирних жителів.