Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 04:08:31

Чи бути управлінню охорони культурної спадщини?

02.11.2013   08:22Агенцiя

У залі засідань обласної ради працювала робоча група з науковців, представників обласної і міської рад та громадських експертів, які обговорювали перспективу створення управління охорони культурної спадщини.

Відкрила засідання заступник голови громадської ради при облдержадміністрації, голова комітету з питань збереження і використання культурної спадщини Тамара Петрова.

Пропозиції Українського товариства охорони пам’яток історії і культури та громадської ради при міністерстві культури України щодо створення управління з охорони культурної спадщини в структурі облдержадміністрації вніс радник міністерства культури України з питань охорони культурної спадщини, заповідної та музейної справи Богдан Кожушко.
 
Враховуючи актуальність та нагальність питань охорони культурної спадщини у нашій області, учасники засідання прийняли рішення звернутися до голови Чернігівської облдержадміністрації Володимира Хоменка з рекомендацією прискорити прийняття рішення про створення управління охорони культурної спадщини в структурі облдержадміністрації.


http://chodtrk.com.ua/?p=11770
 

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ