Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 червня, 08:38:29

Відбувся гала-концерт учасників четвертого міського фестивалю-конкурсу патріотичної пісні "Поклик серця"

28.10.2013   14:33

В Чернігівському міському Палаці культури відбувся Гала-концерт учасників Четвертого міського фестивалю-конкурсу патріотичної пісні "Поклик серця", який присвячується 69-ій річниці визволення України від фашистських загарбників.

Організаторами фестивалю-конкурсу виступили управління культури, освіти Чернігівської міської ради, комунальне підприємство «Міський Палац культури» Чернігівської міської ради і військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України.
 
Активними учасниками конкурсу виступили і військовослужбовці Чернігівського гарнізону, зокрема - офіцери і працівники Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України.
 
Оцінювало майстерність конкурсантів компетентне жюрі на чолі з заслуженим артистом України, начальником центру - художнім керівником Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України підполковником Олександром Шевчуком та завідуючою хоровим відділом комунального позашкільного навчального закладу «Чернігівська музична школа № 1 імені Стефана Вільконського» Вікторії Полванюк.
 
Забезпечували проведення конкурсу працівники Міського палацу культури під керівництвом його очільника полковника у відставці, учасника бойових дій в Афганістані Анатолія Кирилюка.
 
Фестиваль-конкурс проводився з метою пропаганди творів громадянського і національно-патріотичного звучання, творів, які оспівують славетні подвиги українського народу, виховання у підростаючого покоління патріотичної свідомості, любові до рідного краю та його історичного минулого.
 
Лауреати і дипломанти фестивалю-конкурсу оцінювалися в таких номінаціях, як авторська пісня, виступи солістів-вокалістів та вокальних ансамблів. Учні загальноосвітніх шкіл міста, аматорські та професійні виконавці отримали нагороди від міської влади, які їм вручив заступник міського голови Станіслав Віхров. Серед переможців «Поклику серця» - Катерина Діхтяр, Еліна Доман, Яніна Шкіря, Антон Кузнецов, Юрій Самарський, Ольга Марунчак, Юлій Жорняк та багато інших - понад двадцять конкурсантів.
 
На запрошення міської влади у фестивалі також прийняв участь і виконавець пісень, учасник бойових дій в Афганістані Сергій Захаров.
 
Усі виступи конкурсантів супроводжувалися відеокадрами про ветеранів, урочистості з нагоди Дня Перемоги, визволення України, з військових хронік.
 

Останні новини Чернігівщини

8 червня: Цей день в Україні і в світі

8 червня: Цей день в Україні і в світі 08:32

ДЕНЬ 470 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 470 RUSSIAN AGRESSION

Засуджено за вбивство

Засуджено за вбивство 12:05

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури 30.05.2023 Козелецьким районним судом визнано винним 56-річного мешканця Чернігівського району у вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком суду його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 11:37

У зв’язку з великою вірогідністю натрапити на вибухонебезпечний предмет після проведення активної фази бойових дій на Чернігівщині, надзвичайники постійно нагадують громадянам алгоритм дії у разі їх виявлення.

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень 11:25

Громади Чернігівської та ще 11 областей, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у 2023 році ризикують не доотримати до своїх бюджетів мільйони гривень.

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн 10:46

Упродовж січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло доходів загального фонду (без урахування дотацій і субвенцій) у сумі 4 602,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 52,0%.