Відбувся гала-концерт учасників четвертого міського фестивалю-конкурсу патріотичної пісні "Поклик серця"
В Чернігівському міському Палаці культури відбувся Гала-концерт учасників Четвертого міського фестивалю-конкурсу патріотичної пісні "Поклик серця", який присвячується 69-ій річниці визволення України від фашистських загарбників.
![](/uploads/6131-m.jpg)
Організаторами фестивалю-конкурсу виступили управління культури, освіти Чернігівської міської ради, комунальне підприємство «Міський Палац культури» Чернігівської міської ради і військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України.
Активними учасниками конкурсу виступили і військовослужбовці Чернігівського гарнізону, зокрема - офіцери і працівники Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України.
Оцінювало майстерність конкурсантів компетентне жюрі на чолі з заслуженим артистом України, начальником центру - художнім керівником Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України підполковником Олександром Шевчуком та завідуючою хоровим відділом комунального позашкільного навчального закладу «Чернігівська музична школа № 1 імені Стефана Вільконського» Вікторії Полванюк.
Забезпечували проведення конкурсу працівники Міського палацу культури під керівництвом його очільника полковника у відставці, учасника бойових дій в Афганістані Анатолія Кирилюка.
Фестиваль-конкурс проводився з метою пропаганди творів громадянського і національно-патріотичного звучання, творів, які оспівують славетні подвиги українського народу, виховання у підростаючого покоління патріотичної свідомості, любові до рідного краю та його історичного минулого.
Лауреати і дипломанти фестивалю-конкурсу оцінювалися в таких номінаціях, як авторська пісня, виступи солістів-вокалістів та вокальних ансамблів. Учні загальноосвітніх шкіл міста, аматорські та професійні виконавці отримали нагороди від міської влади, які їм вручив заступник міського голови Станіслав Віхров. Серед переможців «Поклику серця» - Катерина Діхтяр, Еліна Доман, Яніна Шкіря, Антон Кузнецов, Юрій Самарський, Ольга Марунчак, Юлій Жорняк та багато інших - понад двадцять конкурсантів.
На запрошення міської влади у фестивалі також прийняв участь і виконавець пісень, учасник бойових дій в Афганістані Сергій Захаров.
Усі виступи конкурсантів супроводжувалися відеокадрами про ветеранів, урочистості з нагоди Дня Перемоги, визволення України, з військових хронік.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.