Як у міській бібліотеці ім.Довженка пригощали шарлоткою. ФОТОрепортаж
Якби можна було передати аромати ванілі, кориці, мигдалю, цукатів та ще чогось екзотичного, які розповсюджувались 26 жовтня по центральній міській бібліотеці для дітей ім.О.П.Довженка, то подальші коментарі були б зайві.
На конкурс вегетаріанської шарлотки, виготовленої учасниками в сімейному колі, було презентовано 14 шарлоток і кожна була особлива, і на смак, і на вигляд.
Та й атмосфера в бібліотеці була не стандартна, «…тишина должна быть в библиотеке!!!» - це не про нас, у нас було гамірно, весело і драйвово! Піддали «жару» музиканти запрошені на свято – вони не тільки виконали пісню, а й розповіли про свій досвід здорового способу життя.
Присутні, а свято відвідало більше 45 гостей, мали можливість підійти і посмакувати всі шарлотки та цілющий лимонний напій, обрати найсмачнішу шарлотку і проголосувати за неї. Підрахунок голосів проходив у присутності всіх учасників, почесна ж місія відкриття скриньки з голосуванням була доручена дітям.
Перше місце за підрахунком голосів розділили шарлотка сім`ї Попкових, до речі, їх син – наймолодший учасник свята та шарлотка головного методиста Центральної міської бібліотеки для дорослих ім. М.Коцюбинського - Ганна Сурніна.
Літературна інтерактивна вега-вікторина змусила здивуватись наших гостей, адже їм довелось не тільки відповідати на запитання капітана Джека Горобця, а ще й самим розповідати про користь фруктів та овочів, про «правильні» звички і «неправильні». А ось найактивнішими виявились вихованці спецшколи для дітей з вадами зору та притулку «Надія», за що були нагороджені особливими подарунками від наших спонсорів. Коли черга дійшла до командної гри - в першій команді були діти, в другій дорослі, то тут гості бібліотеки дивували нас своїм азартом та завзятістю, команда дорослих поступилась команді дітей з невеликим відривом))) .
Вперше ініціатором і співорганізатором свята в бібліотеці ім. О.П.Довженка виступив Чернігівський обласний благодійний фонд «Палітра» і наша співпраця нас дуже тішить. Майже всі заклади, куди ми звернулись з проханням про спонсорську допомогу, пішли нам на зустріч, а це: магазин «Будинок книги», магазин «Підручники», магазин «Світ посуду», книжковий супермаркет «КС», Чернігівський центр здоров`я «Махаон», кафе «Сенатор». Такий стан речей спонукає до думки, що сучасна громада міста йде на зустріч сучасній бібліотеці, а це, в свою чергу, тішить душу, дає надію на наступні креативні проекти.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.