Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації з 10 жовтня по 10 грудня оголошує акцію "Ярмарок ідей для культури"
Мета – обрати нові культурно-мистецькі проекти, які: - урізноманітнять фестивальний рух на Чернігівщині; - будуть включені до плану роботи Департаменту на 2014 рік; - найцікавіша ідея (проект) буде фінансово та організаційно підтриманий Департаментом; - сприятимуть зростанню престижу української культури; - стануть частиною концептуальної платформи для сучасного культурного життя Чернігівської області; - сприятимуть посиленню привабливості фестивального туризму.
Перевага надаватиметься проектам, які:
- є оригінальними;
- пропонують нові шляхи розвитку традиційних різновидів мистецтва;
- сприяють просвітницькій ролі культури в суспільстві, залучаючи до участі усі верстви населення а особливо молодь та дітей;
- покликані розкривати творчий потенціал сучасної людини, в тому числі людей з обмеженими можливостями.
Очікуванні перспективи від реалізації «Ярмарку ідей для культури»:
- популяризація наявних і створення нових потужних культурно-мистецьких проектів;
- формування культурного іміджу Чернігівської області;
- забезпечення стабільного міжкультурного діалогу між регіонами України та країнами близького та далекого зарубіжжя.
Пропозиції щодо участі в акції «Ярмарок ідей для культури» і короткі описи запропонованих проектів просимо подавати Департаменту культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації до 10 грудня 2013 року за адресою:
14000 м.Чернігів вул.Коцюбинського, 70;
або на електрону пошту: ol@cult.gov.ua (надсилати з поміткою - Акція «Ярмарок ідей для культури»);
або заповнити формуляр на сторінці: http://www.cult.gov.ua/index/0-32
Ваші відгуки щодо вже існуючих культурно-мистецьких заходів та пропозиції по їх удосконаленню і різноманіттю форм також надавати Департаменту.
Довідки за телефоном: +38(0462)676-339.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.