Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 13:14:34

У Чернігові офіційно з’явився ще один святий

08.12.2011   11:24

У Чернігові відтепер офіційно є ще один святий. Преподобного ігумена Меркурія Бригинського

7 грудня канонізували у церкві святої Великомучениці Катерини. Божественну літургію та чин канонізації очолив Святійший патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Під стінами церкви зібралось багато вірян. Це ті, хто не зміг потрипати в середину. В самому храмі яблуку ніде було впасти настільки тісно один до одного стояли прихожани.

Люди навіть приїхали з районів, аби побачити патріарха та стати свідками історичної події. Адже Меркурій Бригинський – це перший святий, якого канонізували разом з мощами священнослужителі Київського патріархату.

Служба в церкві тривала понад три години. Незважаючи на холодну погоду, віруючі терпляче чекали, аби побачити Святійшого патріарха, попросити Благословення і обов’язково – прикластися до мощей святого Меркурія.

Люди розповідають, що Преподобний Меркурй може зцілювати хвороби ніг, він також лікує душевні недуги.

Під Катерининською церквою з самого ранку чергували кілька сотень правоохоронців. Порушень громадського порядку не зафіксували. Канонізація Преподобного Меркурія пройшла тихо і спокійно.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1779

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45

12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.

Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41

Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.

Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06

Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29

У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини