Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 травня, 07:46:11

“За покликом серця і душі. Благодійники музею”

23.08.2013   15:49Агенцiя

Напередодні Дня незалежності України в Чернігівському історичному музеї імені В.В. Тарновського вшановували благодійників, які сприяють поповненню музейного зібрання: 20 серпня відбулася музейна зустріч “За покликом серця і душі. Благодійники музею”.

Її учасники відзначили важливу роль доброчинності у житті громади, формуванні гуманітарного суспільства, розвитку держави, згадали українського громадського і культурного діяча, колекціонера і мецената Василя Тарновського, 175-річчя від дня народження якого нещодавно відсвяткували.

Велику армію доброчинців, які безкоштовно передають музеєві реліквії минулого, представляли ті, хто цього року посприяв поповненню нумізматичної збірки музею. Це – М.В. Тунік, представниця Чернігівської обласної дирекції ПАТ “Райффайзен Банк Аваль”, яке надало можливість музею придбати срібну монету “До 200-річчя С. Гулака-Артемовського”, та голова Чернігівського осередку Всеукраїнської асоціації моряків-підводників І.Г. Галутва, який подарував 18 монет початку 19 – 20 століть (до речі, одна з них, за попереднім висновком – дирхем, ще потребує дослідження).

Гості розповіли про свою співпрацю з музеєм і разом з іншими учасниками зустрічі з цікавістю вислухали розповідь завідуючої ІІ науково-експозиційним відділом музею Т.П. Журавльової про нумізматичну колекцію музею. На превеликий жаль, не зміг прийти чернігівець В.Б. Іванов, який впродовж восьми років дарує музеєві срібні монети Національного банку України серії “Східний календар”, але він передав для всіх присутніх на зустрічі свою книгу “Единый календарь Земной цивилизации (Календарь ООН)”. Благодійники отримали подяки від музею.

Після завершення спілкування учасники оглянули виставку нових надходжень.


http://www.choim.org/?p=933#

Останні новини Чернігівщини

«Допомога і всебічна підтримка мешканців громади – мій пріоритет у службі», – поліцейський офіцер Ічнянської громади Олександр Генці 11:09

29-річний Олександр Генці став першим на Чернігівщині поліцейським офіцером громади. «Шериф» служить в рідній Ічнянській територіальній громаді і йому близьке гасло «Я – тут, щоб оберігати, захищати, жити та працювати».

Сенсорний кіоск вже біля художнього музею імені Галагана на Валу 11:06

Біля Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відкрили перший туристичний сенсорний кіоск, який реалізується у рамках проєкту регіонального розвитку «Чернігівське князівство від тисячолітньої історії до сучасної туристичної промоції». Ще до початку війни з метою популяризації туристичного потенціалу області було придбано 8 сенсорних кіосків.

Представники 5 країн ЄС та УВКБ ООН на Чернігівщині: що вже зроблено і в чому може полягати подальша допомога 11:04

Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) надає різнопланову підтримку жителям Чернігівщини з моменту, коли постраждалі території стали доступні гуманітарним організаціям. За цей час напрями допомоги суттєво розширилися: від гуманітарних вантажів до програм з відновлення житла.

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло 11:00

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 травня затвердив персональний склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна та положення про діяльність цієї комісії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам 10:56

Упродовж минулого тижня (з 22 по 29 травня 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 202 чоловіка особового складу та 72 одиниці основної й спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ