Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 травня, 07:12:44

Презентація книги "Павло Скоропадський — останній гетьман України"

23.08.2013   14:11Агенцiя

22 серпня за участі заступника міського голови О. Баранкова у приміщенні Центральної бібліотеки відбулася презентація книги «Павло Скоропадський — останній гетьман України». Ця подія приурочена до 22-ї річниці Незалежності України.

У ході презентації обговорювалася постать гетьмана Павла Скоропадського та його внесок в становлення української державності. Також приділялась увага економічній політиці гетьмана, його урядів, функціонуванню органів державного управління та аграрній політиці Павла Скоропадського.

Виступаючі наголосили на тому, що незважаючи на наявність різних оцінок доби Гетьманату П. Скоропадського, його слід розглядати як одну з форм української державності, яка мала місце в період Української революції 1917-1921 р.р. У контексті цього постать самого гетьмана Павла Скоропадського заслуговує на пошану нащадків.

В цій книзі зібрані статті науковців «Павло Скоропадський — останній гетьман України» (до 95-річчя Української держави та 140-річчя від дня народження Павла Скоропадського).

Відкрила презентацію директор Ніжинської міської ЦБС Єкименко О.Є. Далі виступили: Науменко Микола Миколайович — виконавчий директор Асоціації «Об'єднання підприємств Ніжинщини», історик, краєзнавець;  Ємел'янов Віктор Миколайович — науковий співробітник історичного відділу Ніжинського краєзнавчого музею ім. Г. Спаського; Потапенко Максим Васильович— викладач НДУ ім. М. Гоголя, кандидат історичних наук.

Були запрошені науковці, краєзнавці, бібліотекарі навчальних закладів міста, творча молодь.


Відділ з питань внутрішньої політики виконкому Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

«Допомога і всебічна підтримка мешканців громади – мій пріоритет у службі», – поліцейський офіцер Ічнянської громади Олександр Генці 11:09

29-річний Олександр Генці став першим на Чернігівщині поліцейським офіцером громади. «Шериф» служить в рідній Ічнянській територіальній громаді і йому близьке гасло «Я – тут, щоб оберігати, захищати, жити та працювати».

Сенсорний кіоск вже біля художнього музею імені Галагана на Валу 11:06

Біля Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відкрили перший туристичний сенсорний кіоск, який реалізується у рамках проєкту регіонального розвитку «Чернігівське князівство від тисячолітньої історії до сучасної туристичної промоції». Ще до початку війни з метою популяризації туристичного потенціалу області було придбано 8 сенсорних кіосків.

Представники 5 країн ЄС та УВКБ ООН на Чернігівщині: що вже зроблено і в чому може полягати подальша допомога 11:04

Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) надає різнопланову підтримку жителям Чернігівщини з моменту, коли постраждалі території стали доступні гуманітарним організаціям. За цей час напрями допомоги суттєво розширилися: від гуманітарних вантажів до програм з відновлення житла.

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло 11:00

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 травня затвердив персональний склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна та положення про діяльність цієї комісії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам 10:56

Упродовж минулого тижня (з 22 по 29 травня 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 202 чоловіка особового складу та 72 одиниці основної й спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ