Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 07:47:32

У Батурині домовилися про співпрацю

19.08.2013   13:08Агенцiя

Український інститут національної пам’яті та заповідник “Гетьманська столиця” підписали угоду про співпрацю

16 серпня 2013 р. у м. Батурин Бахмацького району Чернігівської області директор Українського інституту національної пам’яті, член-кореспондент Національної академії наук України, доктор історичних наук Валерій Солдатенко та генеральний директор Національного історико-культурного заповідника “Гетьманська столиця” Наталія Реброва підписали угоду про співпрацю. Акт підписання було проведено у залі відтвореного “Гетьманського будинку” на території Цитаделі у заповіднику.

Мета угоди – організація співпраці з питань популяризації культурного та історичного надбання українського народу, проведення наукової та науково-просвітницької роботи: участь у розробці спільних наукових тем, програм і проектів; підготовка, рецензування та видання спільних наукових, науково-практичних, науково-методичних і науково-просвітницьких видань; організація та проведення спільних наукових і науково-практичних семінарів, круглих столів, конференцій; створення можливостей для проходження наукових стажувань і підвищення кваліфікації наукових співробітників та аспірантів; організація і проведення спільної науково-просвітницької та інформаційної роботи, зокрема проведення виставок, екскурсій, прес-конференцій; обмін науковими і науково-методичними виданнями та інформацією.

Валерій Солдатенко передав заповіднику видання Українського інституту національної пам’яті: енциклопедію українського козацької генеалогії “Козацька старшина Гетьманщини” та двохтомну монографію “Українське козацтво в національній пам’яті. Чернігівський полк” заступника директора Інституту, доктора історичних наук Володимира Кривошеї, книги “Запорозька Січ і українське козацтво: збірник наукових праць” та “Переяслав 1654 р.” Упорядники останньої наукової праці – Володимир Кривошея, Сергій Горобець та Борис Вакка.

Генеральний директор Національного історико-культурного заповідника Наталія Реброва познайомила директора Українського інституту національної пам’яті з об’єктами та експозиціями “Гетьманської столиці”, розповіла про її досягнення, перспективи та проблеми.

Представник Українського інституту національної пам'яті у Чернігівській області Сергій Бутко

 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини