Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 14:38:39

Виставка речей, які зроблені в СРСР допоможе “повернутись” в минуле

27.07.2013   13:00Агенцiя

Згадати молодість чи дитинство в читальному залі бібліотеки можуть всі ті, хто народився в радянські роки – допоможе їм те, що було виготовлене в СРСР. А діти та молодь нинішні запросто можуть роздивитись та випробувати старі речі, які були невід’ємними в побуті кілька десятків років тому.

СССР

СССР

У цьому куточку радянських речей будь-хто може спробувати пошити будь-що на швейній машинці, випрасувати сорочку чи штани, послухати пластинки чи радіо, та, навіть, зробити собі зачіску за допомогою старезних бігуді. Цим працівники бібліотеки вирішили привернути увагу ніжинців і дозволити їм відчути ностальгію за роками та відчуттями, що минули.

Відвідувачів, котрі б спробували шити чи прасувати ще не було, проте всі з задоволенням розглядають, дивуються, згадують та уявляють ці речі в своєму вжитку.

Цю колекцію радянських речей бібліотекарі навіть не пам’ятають із чого розпочали збирати. Завідувач центральної міської бібліотеки Олена Єкименко розповідає, що кожен із їхніх працівників щось та приніс до цієї колекції. Олена Євгенівна подарувала швейну машину, праску та ще багато чого.

Хоч ностальгічно-радянська колекція з’явилась в бібліотеці не так давно, проте “експонатів” чимало. Це і вітальні листівки, і посвідчення, і скатертини, і тюль, і шпалери, і книги, і діафільми та проектор до них, а також географічні карти, пластинки та інше.

Ця експозиція й надалі залишатиметься в бібліотеці. Єдине, чого не хочуть бібліотекарі – це щоб цей куточок перетворювався на музей. Адже в музеї навряд чи дозволять брати експонати в руки та ще й щось з ними робити. Але куточок речей, які зроблені в СРСР залюбки прийме в дарунок будь-які радянські речі.


http://www.uezd.com.ua/page/vistavka-rechej-yaki-zrobleni-v-srsr-dopomozhe-povernutis-v-minule.html

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього»

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29

27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».

Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26

25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23

Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.

 Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

 На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59

Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини