Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 18:12:32

Конкурс на кращий відео-ролик про Чернігів

27.07.2013   10:11Агенцiя

Кілька років поспіль триває робота над створенням якісного рекламного продукту про Чернігів, який сприятиме формуванню позитивного іміджу та туристичної привабливості для потенційних гостей нашого міста.

Чернігівська міська рада вже втретє оголосила конкурс на кращий відео-ролик про Чернігів.

Конкурс відео-роликів проходить у двох номінаціях: “Чернігів – місто легенд” та “Чернігів подієвий”.

Роботи будуть прийматися до 1 вересня 2013 року. Після розгляду комісією всіх робіт, буде визначено переможців у кожній номінації, які отримають приз за перемогу по 2000 гривень, а також всенародне визнання. Так, відео-ролики планують продемонструвати на всіх заходах, організованих до святкування Дня міста Чернігова, транслюватимуть на місцевих і національних телеканалах, а також увійдуть до сувенірного промо-диску про Чернігів.

З детальними умовами участі в конкурсі можна ознайомитися в Туристично-інформаційному Центрі (м. Чернігів, вул. Шевченка, 9) або за тел. (0462) 777-021.

Форми креативних брифів на створення відеопродуктів (детальні умови участі та технічне завдання до відеопродуктів – у додатку). Також обов’язковою умовою є використання логотипу “Чернігів – місто легенд” (його можна знайти за посиланням): http://www.ex.ua/506026851197

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини