Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 травня, 15:50:49

“Храмові перлини Чернігівщини”

26.07.2013   13:45

Презентація виставки із такою назвою, присвяченої 1025-річчю хрещення Київської Русі, відбулася 26 липня в Державному архіві Чернігівської області.

На виставці, яка складається із двох частин – “Чернігівський Спасо-Преображенський собор” та “Собор Різдва Богородиці в Козельці”, представлено 30 документів, 7 друкованих видань із архівних фондів за 1748-1990 роки та майже 30 фотографій.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван, який побував на відкритті виставки, звернувся до присутніх такими словами: “Відкриття виставки відбувається у рамках обласних заходів з відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі і є своєрідним науково-просвітницьким доповненням до комплексу подій та святкових заходів, які впродовж останніх тижнів проходять у всіх територіальних громадах області. Президент України Віктор Янукович неодноразово підкреслював, що ювілей запровадження християнства як державної релігії України-Русі є святом нашої державності, європейської ідентичності нашого народу та країни, нашого духовного і культурного єднання”.

Працівники музею розповіли відвідувачам виставки про експонати, які на ній представлені, а також запросили всіх бажаючих доторкнутися до історії завітати до архіву і знайти багато цікавої і достовірної інформації.

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.