Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 22:35:04

Чернігівський “Тріумф” на фестивалі мистецтв “Зірки Тавриди”

23.07.2013   11:27Агенцiя

З 27 червня по 3 липня 2013 р. у с.Морське АР Крим відбувся VII Міжнародний телевізійний фестиваль мистецтв “Зірки Тавриди”.

Головним режисером та автором ідеї є Інна Делягіна – президент Міжнародної асоціації тендітного мистецтва “Капсихор”. У фестивалі приймали учассть хореографічні, вокальні, театральні, інструментальні, циркові колективи та окремі виконавці України, Росії та Казахстану.

Програма фестивалю була насиченою та різноманітною. Оцінювало учасників фестивалю поважне журі у складі: Олександр Мирошниченко – заслужений діяч мистецтв, композитор, президент міжнародного благодійного фонду допомоги культурному розвитку України, Інеш Кдирова – заслужена артистка України, доцент кафедри естрадного вокалу Київського національного університету культури та мистецтв, Володимир Шпудейко – заслужений артист України, соліст Національної філармонії України, Віктор Пелепець – директор програм ГТРК “Всесвітня служба українського телерадіомовлення України”, заслужений журналіст України, Ніна Смиковська – головний редактор журналу “Продовження слідує”, Олена Воєводкіна – композитор та автор гімну фестивалю “Зірки Тавріди”, Олег Куприєнко – заслужений юрист України, член національної асоціації адвокатів України, Інна Делягіна – директор фестивалю “Зірки Тавріди”, президент міжнародної асоціації тендітних мистецтв.

Чернігів на фестивалі представляли вихованці зразкової спортивно-циркової студії “Тріумф” (керівники – Євгенія Фоменко та Руслан Бурлака): Юлія Денисюк (7 років) з номером “Маленька фея” у жанрі каучук, Оксана Хоменко (11років) з номером “У ритмі танцю” у жанрі хула-хупи, Еліна Герасимчук (8 років) з номером “Пеппі” у жанрі ручний еквілібр та Марія Книр (12 років) з номером “Леді зі Сходу” у жанрі каучук з балансом піалами.

Всі номери студії були високо оцінені поважним журі, які та отримали звання лауреатів І премії. Отже чернігівські дівчата мали змогу ще раз показати свою майстерність у гала-концерті фестивалю.

Фестиваль пройшов на високому рівні та залишив приємні спогади учасникам від організації, прийому, відпочинку на Чорному морі та місцевих краєвидів Криму.

http://onmckim.com.ua/news/2013-07-22-911/
 

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини