Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 серпня, 16:27:39

«Чернігів стародавній» підписав угоду про співпрацю з Музеєм історії Десятинної церкви

16.07.2013   08:27Агенцiя

Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» підписав угоду про співпрацю з Музеєм історії Десятинної церкви.

Параскева Чернігівська

Параскева Чернігівська

Ця угода сприятиме вдосконаленню організації співпраці з питань історичної та культурної спадщини українського народу, проведення наукової та науково-просвітницької роботи.

Передбачається співпраця з таких напрямів:
— організація та вдосконалення науково-дослідної роботи;
— участь у розробці спільних наукових тем, програм та проектів;
— підготовка, рецензування та видання спільних наукових, науково-практичних, науково-методичних і науково-просвітницьких видань;
— організація та проведення спільних наукових і науково-практичних семінарів, круглих столів, конференцій;
— створення можливостей для проходження наукових стажувань та підвищення кваліфікації наукових співробітників, екскурсоводів;
— організація та проведення спільної науково-просвітницької та інформаційної роботи, зокрема проведення виставок, екскурсій, прес-конференцій;
— обмін науковими і науково-методичними виданнями та інформацією.

Минулого року угоди про співпрацю Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» підписав із Українським інститутом національної пам’яті, Старобілоуським історичним комплексом, Чернігівським Національним педагогічним університетом ім. Т.Г. Шевченка та Чернігівським державним інститутом економіки і управління.

Довідка. Музей історії Десятинної церкви створено 9 квітня 2012 року. Відповідний наказ Мінкультури було видано з урахуванням особливої історико-культурної цінності залишків фундаментів церкви Успіня Пресвятої Богородиці (Десятинної) в Києві та інших археологічних об’єктів VIII—XIX ст., що знаходяться на її території та входять до складу пам’ятки археології національного значення «Місто Володимира – дитинець стародавнього Києва з фундаментами Десятинної церкви», необхідності збереження та популяризації історичного минулого нашої держави, а також з метою належного виконання розпорядження Президента України від 17 вересня 2004 року № 217 «Про музеєфікацію залишків церкви Богородиці (Десятинної) в м. Києві» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 червня 2010 року № 1311 «Про проведення археологічних досліджень та музеєфікації залишків фундаментів Десятинної церкви» на підставі Положення про Міністерство культури України та статті 7 Закону України «Про музеї та музейну справу».

«Чернігів стародавній»

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — актуальні дані

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — актуальні дані 13:42

У Чернігівській області тривають першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури. Днями підрядники працювали на таких об'єктах.

За тиждень на Чернігівщині виявлено 1317 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 8 серпня

За тиждень на Чернігівщині виявлено 1317 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 8 серпня 13:34

За минулий тиждень групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 99 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 1317 таких предметів.

«Разом до Перемоги!»: у Коропській громаді відбувся захід згуртування

«Разом до Перемоги!»: у Коропській громаді відбувся захід згуртування 10:12

За підтримки проєкту Голос громад Чернігівщини 5 серпня в Коропі пройшов творчий та інтелектуальний патріотичний захід на базі Центру дитячої та юнацької творчості.

«Ми 41 день були відрізані від України». Інтерв’ю з Корюківським міським головою

«Ми 41 день були відрізані від України». Інтерв’ю з Корюківським міським головою 10:10

Корюківська громада на Чернігівщині однією з перших постраждала від повномасштабного російського вторгнення. Окупанти зруйнували місцеві дороги та мости, фактично ізолювавши громаду від іншої частини України.

Волонтерський проєкт

Волонтерський проєкт "Країна вільних людей" завітав до Любецької громади 10:00

5 серпня в Тарасо-Шевченківському старостинському окрузі (Любецька громада) відбулася розважально-інформаційна програма "Я - громадянин України" за ініціативи організації Крим SOS.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини