Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 березня, 22:42:19

“Грудневі теаральні вечори” розпочались

03.12.2011   10:45

Перший зимовий день у багатьох театралів асоціюється саме з “Грудневими театральними вечорами”.

За роки існування цей фестиваль завоював любов публіки, і з кожним роком підкорює серця все більшої кількості чернігівців Протягом двох фестивальних днів Львівський театр показуватиме глядачам виставу “Три любові Айседори Дункан” за книгою Дункан “Моє життя” і спогадами Шнайдера “Зустрічі з Єсеніним”.

Одразу три ролі – Гордона Крега, Патріка Зінгера і Сергія Єсеніна – усіх чоловіків танцівниці, зіграв Ярослав Кіргач.Образ талановитої танцівниці Айседори Дункан втілила Заслужена артисткаУкраїни Альбіна Сотникова.

Програма “Грудневих театральних вечорів”- насичена. Попереду у глядачів багато цікавих зустрічей як з добре знайомимими , так і з новими колективами.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1771

Останні новини Чернігівщини

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року 18:31

Майже вісімдесят років тому, за три дні – 1, 2 та 9 березня, Корюківка була повністю знищена карателями. Небачена жорстокість організаторів та виконавців каральної акції загубила тоді майже 7000 життів.

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

Виявлено 52 нових випадків COVID-19 18:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 березня в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

Фотодокументальна виставка

Фотодокументальна виставка "Корюківська трагедія" - на вебсайті Державного архіву області 14:55

1 березня в Україні відзначається річниця Корюківської трагедії. На початку весни 1943 року нацистські війська повністю знищили це селище і вбили всіх його жителів, а це близько 7 тисяч осіб.

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

Парламент посилив покарання для телефонних терористів 14:51

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини