Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 12:31:53

“Діти як діти” дивляться на нас зі світлин

02.12.2011   08:27Агенцiя

29 листопада в кінотеатрі “Перемога” відбулося відкриття фотовиставки “Діти як діти”, що проходила в рамках однойменної інформаційної соціальної кампанії.

На знімках зображені звичайні діти та діти з особливими потребами. Діти на знімках тримають у руках мотузки, такі ж мотузки з’єднують між собою фотографії на виставці. Так, за допомогою простих символів, діти з різними потребами об’єднані між собою. Автор фотографій – Олександр Індичій.

Інформаційна кампанія “Діти як діти” – це всеукраїнська громадська ініціатива небайдужих людей, яка є важливою частиною багаторічної діяльності з підтримки особливих дітей. Мета акції – допомогти інтеграції особливих дітей у соціальне середовище, привернути увагу до їх здібностей і можливостей.

Така ініціатива важлива для розширення простору людяності та дружелюбності, що існує між дітьми. Протягом 2011 року кампанія проходить у різних містах та містечках України (зокрема, її вже підхопили десять регіонів) під девізом

“Якщо ви нас не бачите, це не означає, що нас немає”. Кампанія “Діти як діти” об’єднала організації, сім’ї, вчителів, вихователів та всіх людей, які небайдужі до дітей, які потребують особливої уваги: дітей з вадами слуху і зору, з синдромом Дауна, з розладами зі спектра аутизму, з порушеннями фізичного та розумового розвитку, ВІЛ–позитивних, з онкологічними захворюваннями та інших дітей з відмінностями.

Фотовиставка “Діти як діти” ще раз нагадує нам, що всі діти потребують любові, тепла, доброти та прийняття їх такими, якими вони є.

Виставка експонуватиметься протягом двох тижнів, далі світлини будуть доступні увазі учнів навчальних закладів Чернігова та області – в школах, гімназіях, коледжах, університетах.

Газета “Чернігівські відомості”, 30 листопада 2011 року

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.