Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 14:58:18

Український мелос у Тамбові грали чернігівські військові

19.06.2013   14:07Агенцiя

Духовий оркестр та балет військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України взяли участь у Міжнародному фестивалі духових оркестрів імені В.І. Агапкіна, який проходив у місті Тамбов, що у Російській Федерації.

Окрім українських артистів, на сцені відкритої літньої площадки імені Сергія Рахманіна, що поблизу місцевої річки Цна, виступило близько 400 музикантів з 9 провідних оркестрів Росії. Серед них, центральний військовий оркестр Міністерства оборони Росії, оркестр суворовців Московського військово-музичного училища, Липецький муніципальний духовий оркестр та інші.

Усі музиканти пройшли маршем по вулицях міста, виконуючи різноманітні твори  вітчизняних та світових композиторів та взяли участь у гала-концерті.
 - Наш оркестр представляв українську культуру, народний мелос, а також хіти європейських виконавців, - повідомив начальник військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслужений артист України підполковник Олександр Шевчук. - Наш репертуар надзвичайно різноманітний, тому нашу музику слухали з величезним задоволенням.

Під час заключного гала-концерту усі оркестранти спільно зіграли "Прощання слов'янки" Василя Агапкіна. За диригентським пультом стояв головний військовий диригент Російської Федерації генерал-лейтенант Валерій Халілов.
За активну участь у Міжнародному фестивалі духових оркестрів  українських військових музик нагородили почесною грамотою та дипломами.

Варто додати, що вже незабаром чернігівські оркестранти візьмуть участь у ХІV Всеукраїнському фестивалі духової музики "Сурми України", який відбудеться на День Конституції у місті Суми.

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.