Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:40:40

Український мелос у Тамбові грали чернігівські військові

19.06.2013   14:07Агенцiя

Духовий оркестр та балет військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України взяли участь у Міжнародному фестивалі духових оркестрів імені В.І. Агапкіна, який проходив у місті Тамбов, що у Російській Федерації.

Окрім українських артистів, на сцені відкритої літньої площадки імені Сергія Рахманіна, що поблизу місцевої річки Цна, виступило близько 400 музикантів з 9 провідних оркестрів Росії. Серед них, центральний військовий оркестр Міністерства оборони Росії, оркестр суворовців Московського військово-музичного училища, Липецький муніципальний духовий оркестр та інші.

Усі музиканти пройшли маршем по вулицях міста, виконуючи різноманітні твори  вітчизняних та світових композиторів та взяли участь у гала-концерті.
 - Наш оркестр представляв українську культуру, народний мелос, а також хіти європейських виконавців, - повідомив начальник військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслужений артист України підполковник Олександр Шевчук. - Наш репертуар надзвичайно різноманітний, тому нашу музику слухали з величезним задоволенням.

Під час заключного гала-концерту усі оркестранти спільно зіграли "Прощання слов'янки" Василя Агапкіна. За диригентським пультом стояв головний військовий диригент Російської Федерації генерал-лейтенант Валерій Халілов.
За активну участь у Міжнародному фестивалі духових оркестрів  українських військових музик нагородили почесною грамотою та дипломами.

Варто додати, що вже незабаром чернігівські оркестранти візьмуть участь у ХІV Всеукраїнському фестивалі духової музики "Сурми України", який відбудеться на День Конституції у місті Суми.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини