Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:14:17

Відбулося засідання комісії з присудження обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського

14.06.2013   12:54Агенцiя

Відбулося засідання комісії з присудження обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського під головуванням заст. голови комісії, директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Сергія Мойсієнка.

В результаті було затверджено список кандидатів на здобуття цьогорічної обласної премії ім. М.Коцюбинського для обговорення їх творчих здобутків у ЗМІ. Визначення лауреатів цьогорічної премії ім. М.Коцюбинського відбудеться у серпні ц.р.

Отже, кандидати на здобуття премії згідно номінацій:

ПОЕЗІЯ
1. Любов Геньба – поетеса, член Національної Спілки письменників України (м. Гуляйполе, Запорізька обл.).
За книгу “Обвітрені сувої половчанки”.
Висунута. Філологічним факультетом Запорізького Національного університету.
2. Олег Гончаренко – поет, прозаїк, публіцист, член Національної спілки письменників України (м. Мелітополь).
За книгу “Катрени оголошених картин (навіяне живописом Івана Марчука)”.
Висунутий Вченою радою Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького.
3. Олександр Яровий – поет, прозаїк, критик, публіцист (м. Київ).
За книгу “Небесна твердь”.
Висунутий. Чернігівською організацією Національної Спілки письменників України.

ПРОЗА
1. Ростислав Мусієнко – журналіст, письменник, член Національної Спілки журналістів України (м. Чернігів).
За книгу “Хроніки Марнії”.
Висунутий. Чернігівською обласною державною телерадіокомпанією.
2. Петро Нестеренко – журналіст, письменник, член Національної Спілки письменників України (м. Суми).
За книгу “Ковток джерельної води”.
Висунутий: Сумською обласною бібліотекою ім. Н.Крупської.
3. Володимир Сенцовський (Ященко) –письменник, Член Національної Спілки письменників України (с. Носелівка, Борзнянський р-н Чернігівська обл.).
За книги “Глибинка, повита туманом” та “Лава під каштанами”.
Висунутий: Носелівською ЗОШ І-ІІІ ступенів Борзнянського р-ну Чернігівської обл.

НАРОДОЗНАВСТВО
1. Олександр Забарний – письменник, педагог, член Національної спілки письменників України (м. Ніжин).
За книгу “Під знаком “білої плями”.
Висунутий літературною спілкою “Чернігів”.
2. Іван Забіяка – кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інститут журналістики КНУ ім. Т.Шевченка (м. Київ).
За книгу “Епістолярна спадщина Василя Горленка”.
Висунутий Прилуцькою центральною районною бібліотекою.
3. Колектив авторів-упорядників у складі Журавльової Тетяни (керівник), Ларіонової Любові, Сергєєвої Світлани – працівників Чернігівського обласного історичного музею ім. В.Тарновського (м. Чернігів).
За книгу-довідник “Чернігівці – лауреати державних премій”.
Висунуті Чернігівським обласним історичним музеєм ім. В.Тарновського.

ТЕАТРАЛЬНО-МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО
1. Василь Нечепа – кобзар, соліст Чернігівського філармонійного центру, член Національної Всеукраїнської музичної спілки, Народний артист України (м. Чернігів).
За реалізацію проекту “Уклін тобі, Тарасе” – 200 авторських концертів Василя Нечепи до 200-ліття від дня народження Т.Шевченка.
Висунутий правлінням обласного відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки.

ДЕКОРАТИВНЕ ТА ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
Ольга Костюченко – майстер художньої вишивки (м. Чернігів).
За відродження і розвиток традиційного чернігівського мистецтва вишивки, вибійки та писанкарства.
Висунута Чернігівським обласним осередком Національної Спілки майстрів народного мистецтва.

http://kotsubinsky.org/news/vidbulosja_zasidannja_komisiji_z_prisudzhennja_oblasnoji_literaturno_misteckoji_premiji_im_m_kocjubinskogo/2013-06-14-282

 

 


 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.