Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:14:40

Герой України Левко Лук'яненко подарував чернігівським військовим авторські книги

14.06.2013   11:41

Відомий український письменник, громадський діяч, Герой України Левко Лук'яненко, в рамках презентації на Чернігівщині авторських книг, зустрівся з військовими журналістами.

Левко Лук'яненко подарував чернігівським військовим авторські книги

Левко Лук'яненко подарував чернігівським військовим авторські книги

Він передав примірники книг, автором яких він є, військовим Чернігівщини. Зокрема, "До історії української Гельсінської спілки", "Де ти, доле України?", "Українці у Другій світовій війні" та "З часів неволі" у чотирьох томах.

-  Я вважаю, що люди, у військовій формі мають бути, в першу чергу, патріотами своєї держави, - сказав Левко Лук'яненко. - Свого часу, я з товаришами, стояв у витоків створення Спілки Офіцерів України. Тому вважаю, що армія - це один з основних важелів, де примножується патріотизм і виховується громадянин України. Думаю, мої книги лише сприятимуть цьому.
В свою чергу, військові журналісти розповіли письменнику про активну участь Збройних Сил України у військово-патріотичному вихованні сучасної молоді. А на згадку про зустріч вони подарували Левку Лук'яненку сувеніри з атрибутикою вітчизняного війська та книгу "Журналісти стріляють не кулями" про діяльність військових медійників  у гарячих точках планети.

Начальник регіонального  медіа-центру Міноборони України  підполковник Вадим Мисник запевнив почесного гостя, що книги незабаром будуть передані до бібліотек військових частин Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.