Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 16:45:52

Прес-тур в Батурині

30.05.2013   09:37Агенцiя

28 травня у Батурині за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації було проведено прес-тур республіканських та Чернігівських обласних засобів масової інформації.

Також долучилися до забезпечення прес-туру підприємці м.Батурина – Олександр Щербач, Юрій Ціленко, Дмитро Мацкевич, ініціатором та організатором заходу став заповідник «Гетьманська столиця». Взяли участь у заході, (який з минулого року став традиційним) інтернет-видання «Чернігівський монітор» (Юрій Паперний), «Телерадіокомпанія «Ліга», (Левенок Ігор, Дмитро Фальчевський), ТРА «Новий Чернігів» (Євгеній Петренко, В’ячеслав Скрипник), обласне радіо «Сівер-Центр» (Олена Ріпа), газета «Деснянська правда» (Людмила Пархоменко) та газета «Урядовий кур’єр» (Євдокія Тютюнник).

У цьому році метою туру було показати не лише екскурсійну привабливість заповідника, але і рекреаційну, паломницьку цінність всього містечка на Сеймі. Традиційно гостинно гостям було показано всі Батуринські об’єкти заповідника – Майдан Гетьманської слави, Цитадель Батуринської фортеці, музей археології Батурина, церкву усипальницю К.Розумовського та його палац, Будинок-музей В.Кочубея. Гарна погода, буяючі квіти, яскрава зелень сприяли позитивному враженню від Батурина.

Генеральний директор заповідника Наталія Реброва, завідуюча відділу археології Наталія Саєнко, завідуюча відділу науково-просвітницької роботи Наталія Сердюк провели екскурсії та дали відповіді на запитання допитливих журналістів.

Останнім приємним акордом відвідування були гостини в кафе «Берег» на мальовничому березі ріки, де гостей частували смачними Батуринськими стравами господиня, Вікторія Душа та її помічниці.

Сподіваємося на актуальні, об’єктивні репортажі та на зміцнення творчих та ділових контактів журналістики та індустрії туризму.

До нових зустрічей у Батурині!

http://www.baturin-capital.gov.ua/component/content/article/23-news/336-2013-05-29-11-09-14.html

До теми: День відкритих дверей у заповіднику "Гетьманська столиця"

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.