Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 11:02:37

Дмитро Іванов здав головування Олені Конечній

21.05.2013   11:27Агенцiя

Загальні збори чернігівського обласного відділення Національної Спілки письменників України задовольнили заяву голови Дмитра Іванова і увільнили його зі своєї посади. Головою обрано Олену Конечну.

Олена Конечна

Олена Конечна

Чому подав у відставку Дмитро Іванов – редактор газети “Гарт”, лауреат Національної Шевченківської премії – залишається загадкою. Адже саме тримання у руках тиражної газети і дає можливість популяризувати творчість колег – письменників. Тоді як можливості нової керівниці обласних письменників ресурсно доволі обмежені.

Олена Конечна народилася і виросла в Чернігові, вчилася у Санкт- Петербурзі, коли він був Лєнінградом. З тих країв походить її чоловік.

По закінченні університету два роки працювала інспектором Чернігівського державного комітету з охорони природи. З лютого 1994 року – редактор редакційно-видавничого відділу РВК “Деснянська правда”. З вересня 1995 року – кореспондент обласної газети “Деснянська правда”.

2011 року стала лауреатом Чернігівської обласної премії імені Михайла Коцюбинського у номінації “Проза”. Удостоєна звання лауреата премії за книги “На березі дощів”, “Час у пригорщах”, “Копійчині мандри”, “За гратами раю”, “Синдром Роксолани”, “Озброєний янгол”.
Переможець Міжнародного конкурсу молодих літераторів “Гранослов-99”.

http://siver.com.ua/news/dmitro_ivanov_zdav_golovuvannja_oleni_konechnij/2013-05-21-12329

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України» 09:51

Днями у Чернігівській області відбулася стартова онлайн-зустріч в рамках ініціативи «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

"Чернігівгаз" видав технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу 09:45

АТ "Чернігівгаз", що працює під брендом Регіональної газової компанії, видало технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу компанії ТОВ "Галс Агро" у Чернігівській області, повідомляє у пресреліз РГК.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 15 серпня по 8:00 16 серпня 2022 року

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант 09:32

На Чернігівщині станом на 15 серпня поточного року через портал «Дія» подано 213 заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини