У Чернігові ляльки покажуть "Казковий світ Михайла Коцюбинського"
Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка підготував для глядачів нову виставу – «Казковий світ Михайла Коцюбинського»
Вистава створена за мотивами творів письменника «Ялинка» і «Хо».
Прем’єру лялькарі приурочили до 100-річчя від дня смерті видатного письменника-земляка і презентували 24 квітня в літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського. Першими, хто зміг оцінити нову роботу театру стали співробітники музею та учні загальноосвітньої школи № 20.
Автор сценічної версії і режисер-постановник «Казкового світу Михайла Коцюбинського» - заслужений артист України Віталій Гольцов, сценограф – молода київська художниця Ольга Філончук, у музичному оформлені вистави використана музика Євгена Станковича та звучить улюблена чумацька пісня Михайла Коцюбинського «Ой, ясно сонечко світить». У виставі грають актори: Сергій Несміянов, Вікторія Язичян та Антон Шеремок.
На сцені театру прем’єрну постановку глядачі зможуть побачити 27 і 28 квітня.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.