Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 13:53:01

Чернігів долучається до проведення екскурсійних фрі-турів

25.04.2013   07:42

Чернігівські викладачі та студенти долучаються до проведення умовно-безкоштовних оглядових екскурсій, які у світовій практиці називаються фрі-турами (Free tours).

Про це повідомив на прес-конференції директор Інституту історії, етнології та правознавства ім. О.Лазаревського Чернігівського національного педуніверситету ім. Т. Шевченка Олександр Коваленко, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

“Абсолютно новий для Чернігова проект – так звані вільні тури (Free tours англ. – Ред.) – профільні кафедри нашого Інституту розпочинають спільно з відділом туризму міської ради і громадською організацією “Туристично-інформаційний центр”, – сказав Коваленко.

За його словами, Free tours – це оглядові умовно безкоштовні екскурсії зі збірними групами, які проводяться у визначений час. Їхньою особливістю є те, що плата за екскурсію – добровільна, а її розмір туристи встановлюють самі. У Чернігові перша екскурсія фрі-туру відбудеться вже найближчої неділі, 28 квітня. Розпочнеться вона о 12.00 при вході на територію заповідника “Чернігів стародавній”. День тижня, місце і час збору екскурсантів залишатимуться незмінними упродовж усього туристичного сезону. Екскурсовод, який збиратиме групу, буде одягнений у футболку з написом “Free tours” та триматиме відповідну табличку.

Як зазначив доцент Інституту Володимир Пилипенко, який і розпочне цю справу в Чернігові, Free tours допоможуть розв’язати одну з проблем екскурсійної діяльності. Вона полягає в тому, що люди, які б хотіли приєднатися до організованих туристичних груп і послухати розповідь професійного екскурсовода, зазвичай не можуть цього зробити через гнучкість графіка таких груп. Пилипенко висловив сподівання, що фрі-тури допоможуть як гостям обласного центру, так і його корінним жителям задовольнити свою цікавість і більше дізнатися про місто.

За наданою інформацією, на сьогодні подібні екскурсії в Україні проводяться лише в Києві й Одесі англійською та російською мовами. Чернігівці готові проводити їх ще й польською мовою.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/chernigiv_doluchae_tsya_do_provedennya_ekskursiynih_fri_turiv_1821645

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.