Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 07:01:14

Чернігів долучається до проведення екскурсійних фрі-турів

25.04.2013   07:42

Чернігівські викладачі та студенти долучаються до проведення умовно-безкоштовних оглядових екскурсій, які у світовій практиці називаються фрі-турами (Free tours).

Про це повідомив на прес-конференції директор Інституту історії, етнології та правознавства ім. О.Лазаревського Чернігівського національного педуніверситету ім. Т. Шевченка Олександр Коваленко, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

“Абсолютно новий для Чернігова проект – так звані вільні тури (Free tours англ. – Ред.) – профільні кафедри нашого Інституту розпочинають спільно з відділом туризму міської ради і громадською організацією “Туристично-інформаційний центр”, – сказав Коваленко.

За його словами, Free tours – це оглядові умовно безкоштовні екскурсії зі збірними групами, які проводяться у визначений час. Їхньою особливістю є те, що плата за екскурсію – добровільна, а її розмір туристи встановлюють самі. У Чернігові перша екскурсія фрі-туру відбудеться вже найближчої неділі, 28 квітня. Розпочнеться вона о 12.00 при вході на територію заповідника “Чернігів стародавній”. День тижня, місце і час збору екскурсантів залишатимуться незмінними упродовж усього туристичного сезону. Екскурсовод, який збиратиме групу, буде одягнений у футболку з написом “Free tours” та триматиме відповідну табличку.

Як зазначив доцент Інституту Володимир Пилипенко, який і розпочне цю справу в Чернігові, Free tours допоможуть розв’язати одну з проблем екскурсійної діяльності. Вона полягає в тому, що люди, які б хотіли приєднатися до організованих туристичних груп і послухати розповідь професійного екскурсовода, зазвичай не можуть цього зробити через гнучкість графіка таких груп. Пилипенко висловив сподівання, що фрі-тури допоможуть як гостям обласного центру, так і його корінним жителям задовольнити свою цікавість і більше дізнатися про місто.

За наданою інформацією, на сьогодні подібні екскурсії в Україні проводяться лише в Києві й Одесі англійською та російською мовами. Чернігівці готові проводити їх ще й польською мовою.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/chernigiv_doluchae_tsya_do_provedennya_ekskursiynih_fri_turiv_1821645

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.