Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 16:38:33

Конкурс краси "Княгиня України" пройшов на достатньо високому рівні як технічному, так і режисерському

25.03.2013   13:25Агенцiя

Найстрункіші та найвродливіші дівчата України зібрались в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка в суботній день 23 березня.

Дівчата заздалегідь прибули в Чернігів на національний конкурс краси "Княгиня України", отож важкі погодні умови не стали їм на заваді. Натомість, не змогли впоратись з природними катаклізмами запрошені на захід гості народний артист України, маестро Володимир Гришко та гурт "неАнгели". Отож, ведучому, шоумену Дмитру Коляденку довелось "запалювати" зал самому, з чим він впорався на всі 100%.

Під час прес-конференції для представників ЗМІ генеральний продюсер конкурсу Олександр Главацький поділився інформацією, що проведення цьогорічного конкурсу було на межі зриву і лише завдяки фінансовій підтримці народного депутата України Владислава Атрошенка свято краси відбулось.

Сам пан Атрошенко свою зацікавленість у проведенні конкурсу пояснив так: "Можливо, комусь здасться, що за невисокого рівня життя мешканців регіону гроші витрачені марно, що їх можна було витратити з більшою користю, та я хочу запевнити вас, що це так лише на перший погляд. Я дуже люблю своє місто, своїх земляків і розумію наскільки залежить розвиток Чернігова від його іміджу, туристичної привабливості, позиції, яку він займає серед інших міст. Я впевнений, що даний конкурс стане додатковою можливістю для того, щоб про Чернігів написали в регіональних та національних ЗМІ, люди дізнались, що існує таке чудове місто, захотіли приїхати сюди, а інвестори - вкласти гроші в його розвиток".

Насамкінець, Владислав Анатолійович запевнив присутніх, що попри те, що часом конкурси краси "грішать" нечесним суддівством, обрання "Княгині України-2012" буде неупередженим та об'єктивним.

Українську мегазірку Дмитра Коляденка зовсім не засмутив той факт, що на сцені йому доведеться викластись і за себе, і за своїх столичних колег. "Я "запалю" цей зал, з Дімою Коляденко жодному не доведеться сумувати", - сказав майстер епатажу під час прес-конференції. У спілкуванні с журналістами Дмитро поводився невимушено, повсякчас показуючи, що йому лестить увага публіки. "Запитуйте мене, запитуйте ще!", "Не його фотографуйте, а мене, Діму Коляденко. Я - зірка!" - розважав він журналістів. Перебуваючи в доброму гуморі Діма поділився з чернігівськими ЗМІ ексклюзивною інформацію, що в 2013 році таки одружиться і обраниця вже є. Правда імені коханої він так і не назвав, зазначив лише, що вона "трудяжка й весь час працює".

Переходячи до конкурсу, хочеться зазначити, що він пройшов на достатньо високому рівні як технічному, так і режисерському. Участь у конкурсі взяло 20 красунь з 19 міст України. Серед випробувань, яких довелось дівчатам зазнати під час конкурсу - чотири виходи на сцену (привітання у віночку за стрічками свого регіону, конкурс запитань, вихід у купальнику, вихід у вечірніх та весільних сукнях) та провокаційні питання Діми Коляденка, який ні на мить не припиняв бешкетувати на сцені. Дівчатам довелось і вірші на італійську перекладати, і присідати, аби Дмитру було зручніше з ними спілкуватись, і згадувати своїх видатних земляків та діючих політиків.

Компетентним журі серед учасниць було обрано сім найкмітливіших та найчарівніших фіналісток, серед яких опинились і дві представниці від Чернігівщини - Марина Красіна (м. Чернігів) та Юлія Подолянко (м. Ніжин). Обидві дівчини згодом здобули номінації: Марина стала "Княгинею глядацьких симпатій", а Юлія виборола титул "Княгиня фото".

Івано-Франківська красуня Анна Заячковська здобула титул "Княгиня топ-модель".

Головні ж місця були розподілені наступним чином:

- Титул "III віце Княгиня України 2012" отримала Анна Вавілова (м.Черкаси) - кандидат в майстри спорту з фітнесу, багаторазова чемпіонка України, срібний призер Європи з фітнесу.

- Титул "II віце Княгиня України 2012" отримала Катерина Білоус (м. Вінниця) - переможниця конкурсу "Міс Діадема" у Вінниці.

- Титул "I віце Княгиня України 2012" та титул "Княгиня дружби", яку обирали самі конкурсантки отримала Діана Гаркуша (м. Харків) - володарка титулу "Міс Харків 2012".

І, нарешті, переможницею VIII Національного конкурсу краси "Княгиня України 2012" і володаркою головного призу - 10-ти тисяч гривень стала неперевершена красуня Анастасія Божкова з м. Сімферополь. Як стало відомо Настя захоплюється мотоспортом, танцями, плаванням та організацією благодійних акцій. Наразі вона є Президентом конкурсу краси "Краса Криму". На її рахунку перемоги в конкурсах "Міс Сімферополь 2010", "Віце Королева Криму 2011".

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини