Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 09:43:13

Фотовиставка у професійне свято

10.10.2011   14:49Агенцiя

Виставка, присвячена Дню стандартизації і метрології та Всесвітньому дню стандартів, відкрилася у приміщенні державного підприємства “Чернігівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”.

Всі знімки об’єднує одне – вони зняті на території та у приміщенні підприємства “Чернігівстандартметрологія” або на відпочинку, який організовує профспілковий комітет підприємства.

Автор усіх 19-ти робіт – чернігівський журналіст і фотожурналіст Владислав Савенок. Він працює на підприємстві понад 7 років. Це його перша виставка фотографій. Владислав присвятив її своїм колегам.

“Фотографій було віддруковано набагато більше, але далеко не всі портрети пройшли жорстку цензуру співробітників, – жартує Владислав Савенок, – деякі довелося просто подарувати – не всі готові бути моделями”.

На виставці представлені фотографії різних жанрів, включаючи чорно-білі роботи, пейзажі, портрети, мікрознімки, які до цього “подорожувати” в Інтернеті як авторські роботи.
До речі, це вже друга виставка в рамках проекту “Чернігівстандартметрологія” має таланти”. Півроку тому стіни підприємства прикрашали вишиті роботи Інни Олешко і справили неабияке враження на колег, відвідувачів і клієнтів центру стандартизації метрології і сертифікації.

Виставку фоторобіт можна переглянути у приміщенні підприємства та на сайті www.cherncsm.com.ua <http://www.cherncsm.com.ua> в розділі “Фото”- папка “Чернігівстандартметрологія” має таланти”.

Прес-служба ДП “Чернігівстандартметрологія”

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 2 грудня по 8:00 3 грудня 2020 року.

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі 08:24

Протягом грудня 2020 року лікарі відділення мікрохірургії ока консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі за номером 0988702052 у робочі дні із 9-ї до 12-ї години.

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу 08:11

1 грудня в режимі онлайн відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Чернігівський облдержадміністрації.

Затверджена Програма розвитку ЖКГ Чернігова на найближчі п'ять років

Затверджена Програма розвитку ЖКГ Чернігова на найближчі п'ять років 08:03

Комплексну цільову Програму розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки затверджено депутатами Чернігівської міської ради на засіданні 1 грудня.

Прикордонники знайшли приховані тютюнові вироби

Прикордонники знайшли приховані тютюнові вироби 07:51

1 грудня в пункті пропуску «Нові Яриловичі» під час огляду легкового автомобіля «VOLKSWAGEN» виявлено приховані цигарки білоруського виробництва.