Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:01:20

Фотовиставка у професійне свято

10.10.2011   14:49Агенцiя

Виставка, присвячена Дню стандартизації і метрології та Всесвітньому дню стандартів, відкрилася у приміщенні державного підприємства “Чернігівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”.

Всі знімки об’єднує одне – вони зняті на території та у приміщенні підприємства “Чернігівстандартметрологія” або на відпочинку, який організовує профспілковий комітет підприємства.

Автор усіх 19-ти робіт – чернігівський журналіст і фотожурналіст Владислав Савенок. Він працює на підприємстві понад 7 років. Це його перша виставка фотографій. Владислав присвятив її своїм колегам.

“Фотографій було віддруковано набагато більше, але далеко не всі портрети пройшли жорстку цензуру співробітників, – жартує Владислав Савенок, – деякі довелося просто подарувати – не всі готові бути моделями”.

На виставці представлені фотографії різних жанрів, включаючи чорно-білі роботи, пейзажі, портрети, мікрознімки, які до цього “подорожувати” в Інтернеті як авторські роботи.
До речі, це вже друга виставка в рамках проекту “Чернігівстандартметрологія” має таланти”. Півроку тому стіни підприємства прикрашали вишиті роботи Інни Олешко і справили неабияке враження на колег, відвідувачів і клієнтів центру стандартизації метрології і сертифікації.

Виставку фоторобіт можна переглянути у приміщенні підприємства та на сайті www.cherncsm.com.ua <http://www.cherncsm.com.ua> в розділі “Фото”- папка “Чернігівстандартметрологія” має таланти”.

Прес-служба ДП “Чернігівстандартметрологія”

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини