Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 16:33:45

“Сіверські музичні вечори-2013”

16.03.2013   11:00Агенцiя

Наближаються святкові дні для любителів якісної класичної симфонічної музики. З 20 березня по 2 квітня, всього 12 днів, у Чернігові проходитиме вже традиційний фестиваль “Сіверські музичні вечори”.

“Сіверські музичні вечори-2013”

“Сіверські музичні вечори-2013”

Як і в попередні роки, на концертах звучатиме музика у виконанні відомих вокальних та інструментальних солістів під супровід нашого симфонічного оркестру “Філармонія”.

Магічний тринадцятий фестиваль присвятили російському генію – Сергію Рахманінову. Всі 12 днів звучатимуть його найкращі симфонічні, вокальні і фортепіанні твори – всього п’ять самостійних концертних програм. Романтична і чуттєва музика Рахманінова не залишає байдужим жодного, навіть далекого від класичного мистецтва слухача, а тому головний диригент, художній керівник академічного симфонічного оркестру “Філармонія” Микола Сукач розраховує на особливий успіх цьогорічного фестивалю.

Чудову музику Рахманінова не гратиме четверо скрипалів і головний концертмейстер оркестру “Філармонія” – з різних причин ці музиканти прямо напередодні фестивалю звільнилися. Таких неприємних сюрпризів явно не очікував художній керівник колективу. Ці оркестрові прогалини заповнили інші музиканти, а тому якість виконання буде як завжди високою, сподівається Микола Сукач. Окрім проблем зі складом оркестру, є ще проблеми з інструментами.

За доволі скромні гонорари партії солістів на фестивалі виконають відомі вокалісти Валерія Туліс, Михайло Кит, піаністи Марія Калугіна і Вадим Руденко, останній, до речі, не пропустив жодного з попередніх фестивалів.

http://chodtrk.com.ua/?p=8530

Останні новини Чернігівщини

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються 11:30

Впродовж останніх двох тижнів Чернігівська область перебувала в "червоній" карантинній зоні. Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко зазначила, що ці 14 днів – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини