Прем’єра “Тато в павутинні” зібрала повний зал театралів. ВІДЕО
В обласному державному музично-драматичному театрі — прем'єра. Форс-мажор на дві дії за п'єсою англійського драматурга Рея Куні "Тато в павутинні" показали чернігівські актори. Режисер Андрій Бакіров каже, цей твір дуже відомий, він в репертуарі багатьох театрів України, хоча ставитись до ситуацій, які відображаються у п'єсі, можна по-різному.
У центрі уваги історія респектабельного містера Джона Сміта, який працює таксистом і водночас веде подвійне життя, тобто одружений на двох жінках одночасно і має двох дітей.
Звичайно, про це в родинах ніхто не здогадується, поки його донька і син не знаходять один одного у соціальних мережах. Тут і почались проблеми для головного героя. На допомогу приходить друг Стенлі — Поуні. Роль героя-рятівника актор Дмитро Літашов вважає дуже позитивною.
Вистава припала до душі театралам, яких на прем’єрі, до речі, було дуже багато, в знак свого захоплення грою, артистам віддячували сміхом та оплесками.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:03
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 1 особа постраждала.
Громадські консультації в Чернігові: шлях до створення Хабу на базі КНП «Ветеранський простір» 10:37
30 червня у Чернігові відбулася громадська консультація щодо облаштування Хабу на базі комунального некомерційного підприємства «Ветеранський простір» Чернігівської міської ради.
Розпочато реєстрацію на щорічний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 09:54
1 липня, стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».
Співробітник поліції Чернігівщини Андрій Нестеренко виборов призові місця на двох ветеранських спортивних турнірах 09:33
Помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Андрій Нестеренко продовжує надихати прикладом незламності та сили духу.
У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02
На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.