Військові знають "Чому падає сніг". ФОТОрепортаж
Артисти місцевого військово-музичного центру Сухопутних військ приємно вразили чернігівців напередодні дня святого Валентина.
Майже півтори години у феєричній шоу-програмі військові намагалися розгадати таємницю: "Чому падає сніг?". З рештою, армійський мюзикл мав саме таку назву, прем'єра якого відбулась на сцені Чернігівського обласного драмтеатру ім. Т.Шевченка.
- Вперше за роки Незалежності артисти Збройних Силах України створили такий грандіозний концерт, - переконує начальник військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслужений артист України підполковник Олександр Шевчук. - Це копітка робота всього творчого колективу музичного центру, до якої готувалися майже чотири місяці: готували декорації, шили костюми, писали сценарій, займалися хореографією. Важливо те, що всі пісні та номери мюзиклу оркестранти та солісти центру виконували "наживо". Кожен музичний твір був продемонстрований у вигляді оригінальних та цікавих романтичних сценок.
В сюжеті мюзиклу "Чому падає сніг?" переплітаються різноманітні сценічні моменти, безліч легендарних образів, відомі естрадні пісні та сучасні танці. За сценарієм, відомий продюсер проводив пісенний кастинг, під час якого закохався у чарівну та співочу дівчину. В момент, коли поєдналися серця закоханих - на сцені пішов справжній сніг.
Окрім балету, духового оркестру та диксиленду військово-музичного центру у концерті взяли участь відомі у Чернігові солісти: Світлана Філін, Сергій Бусло, Світлана Макаренко, Іван Супрун, Євген Примак, Ольга Рогожа, Володимир Грищенко, а також заслужені артисти України Марина Гончаренко, Віктор Кожан, Ірина Цуканова та Андрій Соколов.
З успішною прем'єрою "снігу" привітали військових артистів високопосадовці Чернігова, начальники інших військово-музичних центрів та командування Сухопутних військ.
- Незабаром цей мюзикл презентуватимемо й у командуванні Сухопутних військ Збройних Сил України, - повідомив Олександр Шевчук, і, можливо, в Генеральному Штабі оборонного відомства. Ми зробимо такий собі подарунок столиці до 8 березня.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.