“Класик-фолк-джаз-рок-хор” — програма хору імені Бортнянського
Артист може міняти маски — навіть має: роль, яку він грає, змушує робити це. Але артист не може змінити своє обличчя — якщо він справжній митець... Чотири — не маски! — саме обличчя показав глядачам 7 червня 2024 року Академічний камерний хор ім Д. Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру на чолі з Ігором Найдьоном.
Концертна програма хору недаремно отримала назву “Classic Folk Jazz Rock Choir” — “Класик-фолк-джаз-рок-хор”. Чотири іпостасі славетного колективу предстали єдиним цілим, адже проєкт поєднав жанри, які є для хору “своїми”.
Глядачі побачили “класичний” варіант хору імені Бортнянського: віртуозний академізм полонив публіку. До дорослого складу ансамблю приєднався й хор хлопчиків та юнаків, що діє при колективі.
Всі — доволі експериментальні — частини стали тим, про що артисти заявляли, анонсуючи свій виступ: “Такий хор ви ще не чули!”. Обробки фольклору і відомих пісень українських композиторів, творів Вольфганга Амедея Моцарта і Карла Орфа, а ще — популярний джаз, спіричуел, своє бачення сучасних хітів... Зрештою — і у супроводі рок-бенду у складі: Дмитро Баглай (гітара), Іван Савченко (клавішні), Ян Купріянов (бас), Дмитро Білий (ударні). “Lux Aurumque” Еріка Вітакера гармонійно звучав поруч з народною піснею “Ой, чий то кінь стоїть”, “Hallelujah” Леонарда Коена — з “Words” Андерса Еденрота, а хіт Ріанни “Don’t Stop The Music” — разом з вибухово-емоційним “Deus ex machina” Якуба Неске.
У проєкті взяли участь вокалісти — Євгенія Олійник, солісти філармонійного центру Ксенія Трубіна і Богдан Тонкошкурий.
Академічний камерний хор ім. Д. Бортнянського у проєкті “Classic Folk Jazz Rock Choir” зробив яскраве шоу, де кожен концертний номер був сюрпризом — неочікуваним, але бажаним. І кожен номер показав обличчя хору — креативне, цікаве, сучасне.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.