Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 01:22:12

Зустріч КМП: "2012. і крапка"

25.12.2012   18:00Агенцiя

Підходить до завершення 2012 рік. Клуб молодого політолога підбиває підсумки та оголошує події та людей, що найбільше запам’яталися.
12 номінацій, 5 з них будуть символічно винагороджені.
Проект “2012. і крапка” допоможе нам згадати про майже минулий 2012 рік.
У програмі:

– аналіз соціально-економічного розвитку Чернігівщини в 2012 році
– презентація результатів опитування
– обговорення (за згодою)
– проводи 2012 року (мініфуршет)
Дата проведення: 25 грудня 2012 початок о 18:00.
Місце проведення: Експертний клуб “Чиста політика” (вул. Полуботка, 6а)

В рамках підсумкової зустрічі Клубу молодого політолога 25 грудня буде презентовано дослідження "Чернігівській громаді – якісну інформацію!". Презентація буде присвячена соціально-економічному розвитку Чернігівщини та виконанню програми "Чернігівщина 2015. Спільний шлях до добробуту!".
Захід реалізується за фінансової підтримки з обласного бюджету на виконання пп. 4, 8 обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012-2015 роки “Чернігівська громада”.

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини