Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 14:47:32

Тренінги щодо питань сексуального насильства, повʼязаного з конфліктом

30.11.2023   10:00Агенцiя

30 листопада та 1 грудня у Чернігові відбудуться два тренінги щодо питань сексуального насильства, повʼязаного з конфліктом (СНПК). Йтиметься про виявлення і допомогу постраждалим від СНПК.

Тренінги пройдуть у міській бібліотеці імені Коцюбинського (вул. Княжа, 22).

Організатори зазначають, що тренінги ідентичні, усім зацікавленим можна обрати дату, коли вам зручно. Для участі потрібно зареєструватися.

Реєстрація на 30 листопада  https://forms.gle/uk1Cbs4AKAXXezUS6

Реєстрація на 1 грудня https://forms.gle/kqxy5nhw7z8xmFUP8

Під час тренінгів будуть дотримані заходи безпеки.

По закінченню тренінгу всім учасницям та учасникам будуть надані сертифікати.

В рамках проєкту «Вистоїмо разом. Вдосконалення системи підтримки постраждалихвід сексуального насильства, пов’язаного з війною», що фінансується Європейським Союзом в Україні та виконується Міжнародним благодійним фондом «Український Жіночий Фонд» в партнерстві з ГО «Ла-Страда Україна» та ГО «Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем”».

Мета проєкту - створення ефективної цілісної системи підтримки людей, які зазнали сексуального насильства, пов’язаного з війною (СНПК), щоб постраждалі могли отримати необхідну допомогу з урахуванням міжнародного досвіду та регіональних особливостей, а також ефективно захищати свої права в судах. 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини