Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 серпня, 10:55:04

Зустріч-обговорення проєктів з розвитку Чернігова

26.04.2023   18:00Агенцiя

Чернігівська міська рада запрошує на «URBAN TALKS» — відкриту зустріч-обговорення проєктів з розвитку Чернігова. Нам важлива Ваша думка!

Партнери-учасники: "Yakusha Studio", ГО "Агенція міських ініціатив", ГО "Еко-місто", Bike City consulting

Дата: 26 квітня. Початок — 18.00.

Локація: Aware Zone, Black Wood Tower (10 поверх), вул. Київська, 11.

Для участі просимо зареєструватися до 25 квітня 16.00 (кількість місць обмежена).

Програма та реєстрація за посиланням:  https://forms.gle/bATcwRsUqBe3nMge9

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини