Педан, Клопотенко, Байдак: відомі українці проведуть профорієнтаційні лекції для школярів України
Щоб приєднатися онлайн, потрібно заповнити форму.
Вибір професії – одне з найважливіших рішень у житті, і приймати його у шістнадцять, тим паче коли у твоїй країні війна, дуже складно. Щоб допомогти абітурієнтам – надихнути їх, розповісти більше про професії, розвіяти стереотипи, у Києві проведуть профорієнтаційну конференцію “Професії Сheck”. Лекторами стануть – українці, які досягли успіху та популярності у своїй сфері, зокрема телеведучий Олександр Педан, шеф-кухар Євген Клопотенко, комік Василь Байдак та інші.
Паралельно з конференцією у Києві проведуть онлайн-трансляцію, приєднатися до якої зможуть школярі з будь-якої області України чи за кордону.
“Відомі та успішні спікери-фахівці з різних сфер розкажуть без прикрас про залаштунки роботи, можливості кар’єрного зростання в Україні та зруйнують стереотипні уявлення про свої професії. У легкій та веселій манері вони поділяться своїми історіями та, звісно, дадуть відповіді на запитання про їхні професії”, – анонсує захід телеведучий Олександр Педан, який водночас поділиться своєю історією та стане модератором конференції.
Також у межах заходу школярі почують надихаючі відеозвернення від телеведучого й волонтера Сергія Притули, тенісистки Еліни Світоліної, співака Володимира Дантеса, міністра цифрової трансформації Михайла Федорова та Першої Леді України Олени Зеленської.
Профорієнтаційна конференція відбудеться у четвер, 16 березня. Початок о 12 годині. Щоб отримати посилання на онлайн, потрібно зареєструватися за посиланням. Організатори надішлють лінк на подію.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.