Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 22:08:02

Онлайн-обговорення “Net billing – підтримка відновлюваної енергетики після “зеленого” тарифу”

10.03.2023   11:00Агенцiя

Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування на онлайн-обговорення “Net billing – підтримка відновлюваної енергетики після “зеленого” тарифу”.
 
 
Механізм Net Billing передбачає, що надлишки виробленої з ВДЕ-установки електроенергії зараховують власнику у гривнях на спеціальний рахунок. Власники (у законопроекті – «споживачі») зможуть укладати договори із електропостачальниками й продавати їм надлишки виробленої електроенергії.
 
 
Постачальник конвертує вироблену електроенергію за ціною, яка є на ринку, і зараховує на особовий рахунок споживача. Фізично кошти не можна буде вивести, проте ними можна буде скористатися за спожиту у майбутньому електроенергію.
 
 
Net Billing – це один із механізмів підтримки відновлюваної енергетики, який замінить «зелений» тариф. Нині законопроект про запровадження цього механізму перебуває на розгляді у Верховній Раді України.
 
 
Отож, пропонуємо такі питання до обговорення:
💡 Які головні засади та ідеї закладені в механізм Net Billing?
💡 Що передбачає наразі ця модель підтримки ВДЕ в Україні?
💡 Наскільки перехід на ВДЕ буде сприяти економічному розвитку громад?
 
 
Доповідачі:
📌 Владислав Максаков, представник Міністерства енергетики України
📌 Дмитро Сакалюк, експерт ГО «Екоклуб»
 
Захід відбудеться у пʼятницю, 10 березня, об 11:00 на платформі MS Teams.
 
Для кого? Представників органів місцевої влади
 
📌 Реєстрація: https://forms.office.com/e/XYMiBu0YYw
 
 
Покликання на приєднання до події надішлемо за день до її проведення.   До зустрічі!

Подія проводиться у рамках проєктів «Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами» за фінансової підтримки Європейського Союзу та «Посилення громадської мережі «EkoNet» в питанні охорони клімату і довкілля в Східній Європі та Центральній Азії», що фінансує Міжнародна агенція «Хліб для світу».

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.