Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 16:48:55

"Інклюзивної програми щодо ініціювання батьками розвитку активного та безпечного дозвілля дітей та молоді в контексті реформування освітньої галузі"

11.12.2012   12:00Агенцiя

Час проведення заходу: 11 грудня, 12.00
Місце проведення: Експертний клуб "Чиста Політика", вул. Полуботка, 6-А

Порядок роботи
1. Привітання учасників конференції
2. Вступне слово організаторів заходу
3. Виступи доповідачів
4. Дискусія
5. Підведення підсумків. Узгодження плану спільних дій щодо міжсекторального співробітництва в питаннях інклюзивного виховання дітей з функціональними обмеженнями
6. Неформальне спілкування

Учасники круглого столу:
Мозговий В.І., голова ради ЧМА "Конкордія", кандидат психологічних наук, доцент "Результати опитування батьків щодо готовності їх дітей до участі у спільному дозвіллі з дітьми з особливими потребами"
Федорова С.В. - голова ЧМГО інвалідів "Шанс" "Роль громадських організацій в процесі інклюзивного виховання"
Волковницька Т.М. - старший викладач кафедри соціальної роботи ЧДТУ "Волонтерська діяльність як засіб формування професійної компетентності майбутніх соціальних працівників"
Лозбень Н.М. - директор Чернігівської міської благодійної організації батьків і дітей-інвалідів з дитинства "Логос" "Актуальність питання ролі батьків у формуванні толерантності в суспільстві"
Казимиров Ю.О - президент ФК інвалідів "СПОРТ", віце - президент Асоціації Футболу Інвалідів України, заслужений тренер України
Борковська І.М. - вчитель іноземних мов з трьохрічним стажем  викладання в  Познанській ЗОШ з інклюзивними відділами №3 (Польща), магістр міжнародних відносин
Вітвицький Є. В. - психолог ЧМА "Конкордія"
Соколов Ю. Ю. - інвалід I групи, юрист, член ЧМА "Конкордія"
Учасники "Інклюзивної програми щодо ініціювання батьками розвитку активного та безпечного дозвілля дітей та молоді в контексті реформування освітньої галузі", в. ч. батьки дітей - інвалідів, волонтери, інваліди - члени ГО для людей з обмеженими можливостями
Студенти факультету соціальної роботи ЧДТУ

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб 12:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 жовтня року в області щеплено першою та другою дозою 387 106 людей.

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години 12:46

У Чернігові всі центри масової вакцинації проти COVID-19 з середи, 20 жовтня, і до кінця цього тижня в будні дні відкриватимуться раніше. Вони працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год.

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи 12:38

У Чернігові з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня перекриватиметься рух автотранспорту на ділянці вул. Івана Мазепи від площі Перемоги до вул. Музичної. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 20 жовтня.

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей 11:26

Краєзнавчий музей щойно відкрили в селищі Срібне Прилуцького району. Це стало можливим завдяки ініціативі керівництва Срібнянської громади та залучення підприємців.

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права”

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права” 11:11

В Освітній Дім прав людини-Чернігів завітали курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби спеціальності «Правоохоронна діяльність».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини