Круглий стіл в рамках проєкту «Мир у цифровий час»
6 грудня 2022 року о 14.00 в Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбудеться круглий стіл присвячений підбиттю підсумків міжнародного проєкту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час» в Чернігівській області.
Програма реалізується Національним університетом «Чернігівська політехніка» та громадською організацією «Центр гендерної освіти» за підтримки громадської організації «Фундація прав людини», Інституту міжнародних культурних зв’язків (IФA) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Проєкт спрямований на розвиток діалогу шляхом посилення блогерства і громадського лідерства задля подолання наслідків війни шляхом об’єднання зусиль лідерів громад з різних областей України в єдину платформу
Захід пройде у змішаному форматі. Якщо Ви хочете приєднатися до заходу оффлайн, зверніться будь ласка до координаторки проєкту Наталії Шакун.
Онлайн приєднатися до заходу можна на zoom-платформі за посиланням https://us05web.zoom.us/j/3072624680?pwd=amQxU2psV2VWeWh5ZnhWTmRRYnpNQT09,
ідентифікатор конференції: 307 262 4680, код доступу: 2VBqGq
Запрошуються громадські активісти, представники органів місцевої влади, ЗМІ, внутрішньо переміщені особи, викладачі, студенти.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.